Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego G dziś mam na ręku.. Nie wiem.. Założę więc cztery kostki..

 

d80aadae0a3087ecaced05c9e24a54e1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylematy powiadasz ...

 

attachicon.gifIMG_20191020_111946.jpg

zgłupiał bym od nadmiaru "szczęścia".

Piękny zestaw swoją drogą.

 

P. S. Wygrał jednak ten.

3aa8915d2c1ec050ff2930e5cc3ccf4a.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

zgłupiał bym od nadmiaru "szczęścia".

Piękny zestaw swoją drogą.

 

P. S. Wygrał jednak ten.

Podobnie, jak u mnie :)

f42e92102cc30120dac6ad52c296bdfe.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-7800. Bardzo fajny model :)

 

 

Świetnie wykombinowałeś ten tekst!

Środkowy przemawia do mnie najbardziej. Bo pozytyw. Chociaż ubrał bym go w ten czarny bezel po prawej. Idealnie by było. Dla mnie idealnie znaczy.

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był foto-postulat do tematu "Liczymy kwadraciaki" o wpisanie tego modelu na oficjalną listę kwadratowych G :)

Od tamtej pory doszedł mi jeszcze jeden - szary, bo ten szary ze zdjęcia zrobił się wcześniej żółty ;) Czarną wersję chcę zachować w oryginale, a czarny metalowy bezel jest już niestety praktycznie niedostępny. W ogóle z częściami zamiennymi jest do tego modelu dość ciężko. BTW, poluję jeszcze na wersję złotą ;)

 

48060582342_9ec00f4160_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był foto-postulat do tematu "Liczymy kwadraciaki" o wpisanie tego modelu na oficjalną listę kwadratowych G :)

Od tamtej pory doszedł mi jeszcze jeden - szary, bo ten szary ze zdjęcia zrobił się wcześniej żółty ;) Czarną wersję chcę zachować w oryginale, a czarny metalowy bezel jest już niestety praktycznie niedostępny. W ogóle z częściami zamiennymi jest do tego modelu dość ciężko. BTW, poluję jeszcze na wersję złotą ;)

 

 

Ta złota jest zarąbista. Jakby ją w pozytywie jeszcze tak.. Udanych łowów więc Ci życzę!

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-7800. Bardzo fajny model :)

 

 

Pierwszy raz go widzę, mega fajny, chyba będziesz miał konkurenta w mojej osobie w polowaniach na niego

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem, czy mnie dobrze zrozumieliście, bo w sumie trochę niezbyt klarownie to w połączeniu z moim zdjęciem wyszło. Ten żółtek to moja radosna twórczość z farbowaniem białego paska na żółto. Wersja złota to model G-7800GL i wygląda mniej więcej tak:

 

G-7800GL-9JF.jpg

 

 

Pasek taki sobie, ale jak już go wymienić na brązową skórkę, to jest moc ;)

 

2017-12-03%2B11.10.46.jpg

 

Oba powyższe zdjęcia zapożyczone z netu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca, Aaaa fakt! Teraz pamiętam, kiedyś, kiedyś wrzucałeś ten pasek po farbowaniu. Tak czy inaczej podoba mnie się nawet bardziej niż oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja złota to model G-7800GL i wygląda mniej więcej tak

Ło matko , ale oczoje... "charakterystyczny" , najliczniejsza grupa odbiorców tej wersji to chyba cyganie ;) Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zegarek wyjątkowy, dla osób lubiących mieć świadomość, że noszą coś, co wygląda drogo i prestiżowo. Posiadacz może czuć się wtedy wyjątkowy i spełniony. Ta wersja spełnia wszystkie te warunki, dając jednocześnie świadectwo statusu majątkowego właściciela i świadcząc o jego ponadprzeciętnie wysublimowanym guście.

 

(sorry, czytałem wczoraj wątek o zegarkach na literę "R")

 

A tak na serio, to ta złota wersja na skórzanym pasku (jak na drugim zdjęciu) naprawdę mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko , ale oczoje... "charakterystyczny" , najliczniejsza grupa odbiorców tej wersji to chyba cyganie ;)

 

No racja, ale bezel "grawerowany" jak w "paneraju" znaczy PAM zerznął od Casio bo grawer w Casio było wcześniej ale i tak w tej grupie  GMW-B5000GD-9ER plasuje się wyżej :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie maleństwo dziś wjechało. Fajna alternatywa dla klasycznej kostki. :)fbb794e7022128c22ef91015d15479ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, zrób foto z jakąś kostką obok. Czekam na recenzję, bo ciekawi mnie ten pseudo Casio AP Royal Oak. ;)

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.