Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lw8rZM1.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-109016-0-06599700-1583857359_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić co będzie wygodne na ręce?

Zawsze uwierają mnie te wypustki kwadraciki od wewnątrz paska oraz te dwa przetloczenia bliżej koperty na pasku.

Miałem ga-100 za duży, kupiłem mniejszy ga-810b to znów ten pasek niezbyt wygodny.

 

Jest coś z tańszych G-shockow z gładkim paskiem lub bardzo miękkim?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miękki pasek to GW-5000, ale tanio nie będzie, albo leciwy Giez, np. GS-1400 (bardzo wygodny zegarek). Ewentualnie kostka i bransoleta kompozytowa. Niedawno taką kupiłem i im częściej noszę na niej zegarek, tym bardziej jestem z niej zadowolony.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedź też fajna. :)

Jedna z najładniejszych kostek. Nigdy mi się nie znudzi, ma "styl" :) w przeciwieństwie do "blaszanych ciuszków".

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miękki pasek to GW-5000, ale tanio nie będzie, albo leciwy Giez, np. GS-1400 (bardzo wygodny zegarek). Ewentualnie kostka i bransoleta kompozytowa. Niedawno taką kupiłem i im częściej noszę na niej zegarek, tym bardziej jestem z niej zadowolony.

A dostanę do ga-810b adaptery + pasek nato? Wygląda to jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić co będzie wygodne na ręce?

Zawsze uwierają mnie te wypustki kwadraciki od wewnątrz paska oraz te dwa przetloczenia bliżej koperty na pasku.

Miałem ga-100 za duży, kupiłem mniejszy ga-810b to znów ten pasek niezbyt wygodny.

 

Jest coś z tańszych G-shockow z gładkim paskiem lub bardzo miękkim?

G-7700/7710 nieduży, czytelny, bardzo wygodny, ew g-5500, z tym że z nowych chyba tylko w negatywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostanę do ga-810b adaptery + pasek nato? Wygląda to jakoś?

Temat adapterów do G jest dla mnie totalnie obcy. Nigdy nie robiłem najmniejszego rozeznania w tym kierunku, ponieważ G na NATO mi się kompletnie nie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5600 na golaska. :)53c2bae1e4b6456c7928605b2495fe07.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te zegarki są wielkie... Jeszcze 10 lat temu, G Shocki były o połowę mniejsze. Nie podoba mi się ta nowa moda, te zegarki nie mieszczą się już na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrzym, ale widać dokładnie czas, a oto w zegarkach chodzi ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrzym, ale widać dokładnie czas, a oto w zegarkach chodzi ;)

No i są to zegarki wszystkomające (no prawie :P ).

Gdzieś to się wszystko musi mieścić :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Olbrzym, ale widać dokładnie czas, a oto w zegarkach chodzi ;)

To fakt :-) A poza tym, głównie będzie spędzał czas na kurtce rowerowej, a wówczas ta jego wielkość na pewno troszkę zginie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i są to zegarki wszystkomające (no prawie ).

Gdzieś to się wszystko musi mieścić :o

Riseman też jest wszystomający, a taki wielki nie jest, smartwatche są wszystkomające, a są wielkości zwykłego zegarka automatycznego. Tutaj chodzi o jakąś karykaturację, nie za bardzo wiem po co. No ale skoro są ludzie którym się to podoba, to chyba znaczy że wszystko jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ten mój Mudmaster ma cztery sensory, więc chyba faktycznie jest tak, że gdzieś to się musi zmieścić, a do tego dochodzi budowa koperty. Ja sam sensu noszenia go na co dzień nie widzę, ale w tym przypadku nie chodzi o noszenie na co dzień, a raczej o wypady rowerowe, w których ma mi towarzyszyć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz taka miniaturyzacja elektroniki, że gdyby chcieli to by upchnęli tam pewnie i z dziesięć czujników. Ten rozmiar to bardziej kwestia mody niż coś praktycznego. Przedziwnie wyglądają te zegarki u osób, które mają praktycznie dziewczęcą budowę ciała, a takich nadgarstków w tym wątku kilka widziałem. Te osoby już lepiej wyglądałyby z tymi zegarkami na czole. No ale to tylko moje zdanie, może to z moim gustem jest coś nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jest teraz taka miniaturyzacja elektroniki, że gdyby chcieli to by upchnęli tam pewnie i z dziesięć czujników. Ten rozmiar to bardziej kwestia mody niż coś praktycznego. Przedziwnie wyglądają te zegarki u osób, które mają praktycznie dziewczęcą budowę ciała, a takich nadgarstków w tym wątku kilka widziałem. Te osoby już lepiej wyglądałyby z tymi zegarkami na czole. No ale to tylko moje zdanie, może to z moim gustem jest coś nie tak :)

 

Myślisz, że w moim przypadku, a więc kogoś, kto najbardziej lubi zegarki w rozmiarze 36-38 mm średnicy, wybór tego Mudmastera to kwestia mody?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku może i nie, ale w przypadku tych, którzy noszą je na codzień razem z gaciami w kroku pewnie już tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.