Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Taki stary i dalej z aparatem korekcyjnym? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dzisiaj cały dzień na łapie...

 

 

B520DA9F-7462-4652-9FB3-8B8CB7F8C2C3.jpeg

54DCE4D8-4548-43AD-ADAA-FBE86BFBAC2E.jpeg

9D2A68F0-BB74-4B44-9293-EF170CF0EBC4.jpeg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200531_132416.thumb.jpg.6bea8e97aabb0f27d94eca51263f1b83.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje na dłużej - przyjazny (a niedoceniany) model.

IMG_20200531_202018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto zacne, chociaż mi model nie podszedł to dekielek ma fajny ????

Ja bym spróbował GW-9100 a najlepiej GW-9110 tylko gdzie tego szukać? ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał mini projektu "Joker".

 

111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomaliusz napisał:

Foto zacne, chociaż mi model nie podszedł to dekielek ma fajny ????

Ja bym spróbował GW-9100 a najlepiej GW-9110 tylko gdzie tego szukać? ????

Dzięki.

GW-9100 nie bardzo mi się widzi ale GW-9110 widziałbym chętnie , z dostępnością tego drugiego nie ma problemu (w rodzimym kraju) ale cena (i dodatkowe opłaty) niestety narazie studzi moje zapędy - ale z czasem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to negatyw - na foto robi wrażenie ale dla siebie widziałbym raczej wersję podstawową.

21-00-53-zegarek-meski-casio-g-shock-gw-9110-1er.jpg

Na razie zainwestuję do swojego w pasek dwurzędowy od G-9100BP-1 (taki jak w GW-9110 czy GW-9200).

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Do roboty - więc czarny ????
 

 

5F6E18D4-9D31-4299-8CFA-BED923497E68.jpeg

C77AABA4-4E88-4AA3-934B-C8E8F18CA388.jpeg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, miszam napisał:

I jak wrażenia?

 

Jeżeli chodzi o wrażenia z GBD-100 po pierwszym dniu to są bardzo dobre. 

 

Po pierwsze - wreszcie wyświetlacz w negatywie ma sens. Jest mega czytelny.

Po drugie - rozmiar dla mnie osobiście jest w sam raz - GDB-H1000 nie wiem czy nie wydawałby mi się za bardzo klockowaty.

Po trzecie - myślę, że te dwa lata na baterii co podaje Casio - jest do osiągnięcia - wibracje przy powiadomieniach są wystarczająco odczuwalne, ale krótkie - specjalnie obliczone na to żeby jak najmniej energii zużywać. Poza tym w porównaniu do GBD-H1000 nie ma wbudowanego GPS-a i pulsometru - a te dwie rzeczy najbardziej drenują baterię. (to znaczy do wyznaczania trasy w treningach jest wykorzystywany GPS z telefonu i moduł GPS zużywa baterię telefonu- ale to muszę jeszcze stestować)

Po czwarte - powiadomienia z telefonu nie są clou tego zegarka (z tego co widziałem na youtube działa to tak samo w GBD-H1000). O co chodzi? No sam system nie jest nawet zły, ale można byłoby to zrobić lepiej. Gdy dostajesz powiadomienie - klikając przycisk Run, który z reguły działa jak enter w komputerze nie przenosi Cię do treści powiadomienia - musisz przeklikać przez wszystkie ekrany dostępne pod przyciskiem mode aby dostać się do menu powiadomień - a są one tam na samym końcu pętli. Na początku to wkurza i wydaje się mało smart, ale potem można się przyzwyczaić. Do tego na przykład nie mogę ustawić powiadomień w moim Xiaomi tak żeby pokazywała się nazwa kontaktu dzwoniącego (jest tylko numer na ekranie gdy ktoś dzwoni), na grupie fb ktoś pisał że u niego przy parowaniu z Sony to działa - przy smsach czy powiadomieniach o nieodebranych połączeniach pokazuje się nazwa kontaktu zamiast numeru...dziwne...może przy aktualizacji softu zegarka coś się zmieni, albo urok czystego androida w Xiaomi. Ale koniec tych dygresji.

 

Do czego zmierzam?

 

Może to niezbyt odkrywcze - ale te nowe smart zegarki G -to zegarki zrobione konkretnie pod osoby które chcą mierzyć swoją aktywność, inne smart funkcje jakie sobie możemy wyobrazić mając w głowie jak działają smartwatche Samsunga, Apple itp. to raczej znajdziemy w zwykłych smartwatchach - na przykład te powiadomienia to taki bonus jak pisałem wcześniej, są, działają ok - ale można to zrobić wygodniej i lepiej. I nie wydaje mi się, żeby dodatkowy pulsometr, ładowanie solarne plus ładowarka wiele tu zmieniała jeżeli chodzi o lepszy, ponad trzy razy droższy GBD-H1000 - bo generalnie założenie konstrukcyjne i sposób działania są podobne.

 

Jak ktoś chce mieć typowego smartwatcha w obudowie G-Shocka to musi poczekać chyba jeszcze trochę - ma być coś jeszcze nowego GSR-H1000? Może tam będzie Wear OS jak w Protreku

albo jakiś bardziej smartwatchowy system z ekranem dotykowym.

 

EDIT: jeszcze trochę wkurzające są plastikowe przyciski - mogłyby być lepsze trochę :P

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Godzinę temu, Kwiatek napisał:

Ten tego :)


Spoko zieleniak. Fajny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w ręce, a nie na ręku, ale dziś wpadł. Niestety za duży. :(15b1c7505e486e833da2e1a8bd872a0c.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.