Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng
10 minut temu, GTB napisał:

 


Słaba ostrość 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maritimeeng napisał:


Słaba ostrość 😜

Celowy zabieg "operatora" dla wyostrzenia wyobraźni oglądajacego (zegarek oczywiście) 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Celowy zabieg "operatora" dla wyostrzenia wyobraźni oglądajacego (zegarek oczywiście) 
Jest tam zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TomG80 napisał:

Pożegnalne przed podróżą.

To już od razu go puszczasz na "wakacje" ? Nie czekasz do zamknięcia listy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już od razu go puszczasz na "wakacje" ? Nie czekasz do zamknięcia listy ?
Nie - od razu niech leci i zwiedza świat. Ciepło się zrobiło, wielu ludzi już wyskakuje na weekendy w fajne miejsca, a często blisko domu mają duże pole do popisu, jeśli chodzi o focenie, także niech Roman jeździ i zwiedza kraj, ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do roboty

IMG_20200613_063232.thumb.jpg.f30a810a5a644aad0b6bccae4d77978b.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TomG80 napisał:


 

 


Jakie wrażenia?

 

 

Mimo mankamentów jakie ma ten zegarek jestem zadowolony z tego modelu.

Udało mi się go kupić podczas pierwszego rzutu do timetrend, a z tego co widzę to teraz tak średnio jest z dostępnością tych nowych modeli.

 

Wyświetlacz jest świetny, niebo a ziemia w porównaniu do zwykłych negatywów.

Samo to, że nie schodzi mi z łapy przez 13 dni już o czymś świadczy, nawet jak chciałem rozruszać niektóre dawno nie noszone automaty, to wędrował na prawy nadgarstek.

 

Przede wszystkim myślę, że Casio trochę przejedzie się na tych nowych modelach. 

Żeby odnieść sukces z tymi nowymi zegarkami powinni dać przynajmniej pulsometr-plus możliwość ładowania do GBD-100 pozostawiając tę cenę, już nawet wystarczyłby GPS z telefonu do rysowania trasy (teraz tylko pomaga w liczeniu prędkości i odległości po przyciśnięciu przycisku RUN i wejściu w tryb treningu).

 

W Polsce cena GBD-H1000 to prawie 4xGBD-100 i jakbym tyle zapłacił to nawet przy dodatkowych funkcjach czyli GPS, pulsometr, baro,  kompas byłbym bardziej zawiedziony niż przy GBD100. jak chciałbym zmierzyć aktywności inne niż spacer czy bieg to jest lipa (w GBD-H1000 algorytm nie jest w stanie zmierzyć spalenia kalorii na podstawie samych danych z pulsometru na przykład podczas ćwiczeń wewnątrz na siłowni, bez odmierzonej odległości nie da wyniku). Myślę, że jak ktoś chce sensownego zegarka do ćwiczeń to powinien kupić Amazfita, Suunto, Garmina, a nie G-Shocka.

 

A i jeżeli chodzi o rozmiar to GBD-100 ma optymalny, a GBD-H1000 to kobyła.

 

Za to dla fanów G-Shock te modele to fajna sprawa, lepsze wyświetlacze, trochę dodatkowych funkcji - dla takich niedzielnych sportowców jak ja, którzy chcą widzieć na krokomierzu czy nie leżeli za długo na kanapie zamiast się trochę poruszać to GBD-100 wystarczy. Powiadomienia mogliby w jakiejś aktualizacji trochę poprawić, tak żeby dało się po otrzymaniu powiadomienia klikając jeden przycisk od razu je odczytać. Bo przeklikiwanie się przyciskiem mode przez wszystkie ekrany żeby odczytać nowe powiadomienie to słaba opcja, nie wiem czy to wynika z ograniczeń hardware tego zegarka czy braku wyobraźni programistów Casio - ale to jest do poprawy.

 

Z minusów bym jeszcze przyciski wymienił, trochę pachną taniością. Na youtube widziałem, że te w GBD-h1000 chyba niestety nie są wiele lepsze, bo wyglądają podobnie poza metalowym przyciskiem Run.

 

Z kolegą się śmiejemy, że w Casio jest specjalny menedżer, który dba o to, żeby żaden zegarek nie miał wszystkich funkcji naraz, i tu myślę że Casio może się na tym w końcu przejechać. Bo te nowe zegarki, choć fajne, mogłyby być o wiele lepsze.

 

Widać to na portalach technologicznych, gdzie recenzenci uznają, że GBD-H1000 jest za duży, za mało smart i odstaje od tańszych zegarków fitness konkurencji, mimo że ma dodatkowo G-Shockową wytrzymałość.

 

https://www.techradar.com/reviews/casio-g-shock-gbd-h1000

https://www.wareable.com/sport/casio-g-shock-move-gbd-h1000-review-7976

https://www.expertreviews.co.uk/fitness-trackers/1412023/casio-g-shock-mbd-h1000-review

 

Wcześniej korzystałem z GBD-800, i GBD-100 to bardzo fajny upgrade w stosunku do tych wcześniejszych krokomierzowych wprawek od Casio.

Ale w sumie nawet głupi Amazfit BIP za 250PLN jeżeli chodzi o mierzenie aktywności kasuje te nowe Casio, ale nie jest tak twardy, ładny, wytrzymały i z gorszych materiałów jest zrobiony.

 

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

 

MT-G

 

49983600898_1d7c912358_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

MT-G i Oceanus - u mnie zawsze na propsie połączonym z nutką zazdrości 👍


To fajne sikory. I zdecydowanie tańsze od Szwajcarów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, choć też już nie takie całkiem tanie. Szczególnie MT-G.

Oceanus - na mojej długiej liście życzeniowo-zakupowej.

MT-G - to pozostanie miłość platoniczna. Nie bardzo miałbym kiedy i gdzie nosić. Do tego na mnie już trochę i za duży i za bardzo młodzieżowy. Ale zawsze miło na niego popatrzeć. Kawał technologii w pięknym opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200614_112755.thumb.jpg.20a664c8d1702519ac6e21ecd7341958.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wskoczył blaszak.

IMG_20200615_115520.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200615_142611.thumb.jpg.37444ca97cb71b3ffd04a2428e8d7571.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.