Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

 
Ode mnie też dostaniesz powiadomienie? 
 
Zauważyliście, że nie jest Tough Solar jak przyzwoite G-Shocki, tylko "Solar Powered"?
Naturalnie, od Ciebie też.

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi na zmianę nazewnictwa. Wydaje mi się, że mianem Tough Solar określane są zegarki, które solarnie zasilane są niezależnie od innych źródeł, a Solar Powered te, dla których panel słoneczny stanowi tylko wsparcie w podtrzymaniu odpowiedniego poziomu energii w zegarku.21555a70e85e307415673f060aee6878.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może te nowe G już nie są Tough... są już tylko Solar
Po wielkości wyświetlacza narażonego na uderzenia faktycznie można by taki wniosek wysnuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czad.

Możemy Tomka nękać. Nawet w nocy! :D

 

A tak serio: są nawet polskie znaki :rolleyes:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. W nocy zegar przechodzi w tryb uśpienia i dopiero rano się wybudza, jak dostanie światła albo jak go ruszę. Jednak po wyjściu z trybu uśpienia powiadomienia od razu nie przychodzą, tylko zegar "szuka" połączenia z telefonem - ikonka Bluetooth na zegarku miga powoli zamiast świecić na stałe. A żeby zegarek sprawnie połączyć z telefonem, to chyba trzeba nad nim jakieś modły i gusła odprawiać, bo mi zegarek zaczyna pokazywać powiadomienia tak średnio z godzinę, albo i dwie po rozpoczęciu dnia. Taka technologia jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Maćku? Spełnienie marzeń? Śłicznot z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś-shock

Powiedziałbym nawet RED-Shock Chilli Peppers
db87a6b72a7776a989e54467fda74db0.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, TomG80 napisał:

I jak Maćku? Spełnienie marzeń? Śłicznot z niego. emoji7.pngemoji108.png

 

Marzenia mają to do siebie, że zazwyczaj spełniając jedno, pojawia się zaraz drugie na horyzoncie, ale muszę przyznać, że zegarek wart grzechu :) Prawdę mówiąc, to gdybym miał zapłacić katalogową cenę za np. takie MTG (okolice 5k), to nie wahałbym się ani chwili dołożyć do MR-G ;)

Nawet bransa w "emtegu" wydawała mi się kusząca, do momentu bezpośredniego porównania z "misterową". Teraz zdaje się być takim małym "oszustwem na wadze" z tymi plastikowymi wstawkami w ogniwach, które wyglądają rzekłbym, nieco tandetnie. Miałem trzy MTG i wszystkie poszły do ludzi, a MR zostaje raczej na dłużej. Wprawdzie mam MRG-B1000B na zbyciu, ale to tylko dlatego, że posiadam aktualnie dwa identyczne... dlaczego dwa - nawet nie pytaj - zrządzenie losu ;)

 

15 minut temu, tommly napisał:


Powiedziałbym nawet RED-Shock Chilli Peppers emoji12.pngemoji91.png
 

 

Jedna z ciekawszych wariacji Romana - też mam aktualnie czerwone ciuszki ubrane :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dotarł,a dzisiaj na łapce.. musiałem kupić, gdyż koledzy zakupili takie, które już bardziej kompa przypominają i bałem się,że ze starego gatunku braknie😁😁, a ja nowoczesnych nie ogarnę 😆

IMG20201114090835.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo Tokyo0b81dce13b88acc9db6e85c46152de12.jpg

Wysłane z mojego WP5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2005323271_mud201115.thumb.jpg.839cb70bf90a2ba21986f18208471503.jpg

W dniu 13.11.2020 o 13:33, clusca napisał:

A może te nowe G już nie są Tough... są już tylko Solar ;)

Przypomniałem sobie, że kiedyś na hiszpańskim blogu Zona Casio autor pisał, że Tough Solar to autorskie rozwiązanie Casio, a napis Solar Powered noszą zegarki z mechanizmami Seiko-Epson, ale nigdy nie dotyczyło to G-Shocków, co najwyżej Edifice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.