Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
5 minut temu, petruss napisał(-a):

Przed jazdą

IMG_3778.JPG

...po jeździe :)  extremalnej rowerem :) 

 

1042928767_Zrzutekranu2021-05-05203936.jpg.7d549d5259a4f731b8d28632d3908b0f.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MshR napisał(-a):

Na dobranoc :) 

13C4B940-048C-42CE-A909-B8EAE3DC9E73.jpeg

... żeby miał melodyjki to by jeszcze kołysankę nucił na dobranoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

... żeby miał melodyjki to by jeszcze kołysankę nucił na dobranoc :) 

To domena innego (komunijnego) klasyka 😁

22-57-35-maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, GTB napisał(-a):

To domena innego (komunijnego) klasyka 😁

22-57-35-maxresdefault.jpg

 

Dostałem i miałem, ciepło wspominam - aż się łezka w oku zakręciła :) 

 

PS. Były też modele (jak dobrze pamiętam) z 8 melodyjkami - taki z 16 to było Coś.

Edytowane przez 7ara7ony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień roboczy - a jak do roboty, to tylko czarny 🖤 😈

 

 

E7806073-FB1A-4BCB-89B4-85987133A90B.jpeg

6219CEE6-991E-49CA-BEBC-AB410F098588.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 7ara7ony napisał(-a):

 

Dostałem i miałem, ciepło wspominam - aż się łezka w oku zakręciła :) 

 

PS. Były też modele (jak dobrze pamiętam) z 8 melodyjkami - taki z 16 to było Coś.

a kto go nie miała ? - miło go wspominam pare takich miałem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, wczoraj miałem chwilę zwątpienia dotyczącą rozmiaru tego zegarka. Jest to jednak kawał bydlaka jak dla mnie. Największy zegar jaki miałem. Przed kupnem oglądałem kilka recenzji, w tym kolegi Mateja, który ma taki sam nadgarstek jak mój (18,5cm). Roman dość ładnie się tam prezentował. 

Dziś jest już lepiej, wydaje mi się, że się polubimy. Przyzwyczajam się do gabarytu. Ogólnie zegarek sam sobie jest mega.

 

IMG_20210506_091038.thumb.jpg.a94134526de08c0464e0bb4a9fed48cb.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

Szczerze powiedziawszy, wczoraj miałem chwilę zwątpienia dotyczącą rozmiaru tego zegarka. Jest to jednak kawał bydlaka jak dla mnie. Największy zegar jaki miałem. Przed kupnem oglądałem kilka recenzji, w tym kolegi Mateja, który ma taki sam nadgarstek jak mój (18,5cm). Roman dość ładnie się tam prezentował. 

Dziś jest już lepiej, wydaje mi się, że się polubimy. Przyzwyczajam się do gabarytu. Ogólnie zegarek sam sobie jest mega.

 

IMG_20210506_091038.thumb.jpg.a94134526de08c0464e0bb4a9fed48cb.jpg

 

... aby odczytać godzinę, datę, i dzień tygodnia po co nosić taki kawał plastyku ? zegarek do codziennego użytkowania w pracy za duży, żeby chodziarz miał GPS to jeszcze  można to jakoś wykorzystać w poruszaniu się gdzieś a tak ?  - dobry jest na wyprawy rekreacyjne, namiot, góry, las, rower .itd... i do tego został stworzony !!! Wiem narażam się milionom użytkowników ale aby pochwalić się na co dzień można wybrać coś subtelniejszego i niekoniecznie musi być pancerny. :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

 

... aby odczytać godzinę, datę, i dzień tygodnia po co nosić taki kawał plastyku ? zegarek do codziennego użytkowania w pracy za duży, żeby chodziarz miał GPS to jeszcze  można to jakoś wykorzystać w poruszaniu się gdzieś a tak ?  - dobry jest na wyprawy rekreacyjne, namiot, góry, las, rower .itd... i do tego został stworzony !!! Wiem narażam się milionom użytkowników ale aby pochwalić się na co dzień można wybrać coś subtelniejszego i niekoniecznie musi być pancerny. :) 

Mam subtelniejsze, znudziły mi się :) Jakbym pracował w garniturze to może bym się zastanowił, ale na szczęście nie muszę :) Pomimo rozmiaru jest bardzo wygodny i to jest najistotniejsze. Świetnie układa się na ręce i co dziwne, nie czuć że to taki spory zegar. 


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

Mam subtelniejsze, znudziły mi się :) Jakbym pracował w garniturze to może bym się zastanowił, ale na szczęście nie muszę :) Pomimo rozmiaru jest bardzo wygodny i to jest najistotniejsze. Świetnie układa się na ręce i co dziwne, nie czuć że to taki spory zegar. 

Casio wygodę pasków dopracowało w każdym prawie modelu - ale taka buła stercząca z nadgarstka spod bluzy, swetrem itd... :)  Plastykowy (czy tam karbon) to wiadomo ze nic nie będzie ważyć bo niby co tam ma ważyć :) ale dobra ... skoro tamte się znudziły to oby dobrze się nosił :) ostatecznie każdy ma swój gust i to jest fajne i prowadzi do różnorodności  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



.


O, żelek. Fajny, nie? Miałem ostatnio oba żelki "na warsztacie", super im one wyszły.ad24cd4081172800a6d388c259403455.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny.
Udalo im się zgranie kolorów w pomarańczowo-czarnym. Dla mnie ładniejszy niż bialo-zielony


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundek.30dd19169e9d23ffcd9730f62289140e.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






Grzegorz, wzbraniałeś się przed stalą, wzbraniałeś, a jednak widzę że wpadła. Jak leży? Przekonałeś się? Bransa będzie do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TomG80 napisał(-a):


 

 


Grzegorz, wzbraniałeś się przed stalą, wzbraniałeś, a jednak widzę że wpadła. Jak leży? Przekonałeś się? Bransa będzie do niego?

 

Najlepsza kostka jaką mam, na równi z 5k. Raczej nie będę wracał już do kostkę z plastikową kopertę po obcowaniu z gmw i imperatorem. A na dowód tego jak bardzo leży  to już drugie G1, gdyby nie iskrzyło to pewnie pozostał bym przy jednym. Pierwsze już na kajdanie, tylko co dalej z kości? Jaki cel? Jak żyć? ;) 

20210506_160147.thumb.jpg.e03709626de0b28927db97ce6756a023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo najlepsze kostki kryją serducho w stalowej kopercie 😀

IMG_20210506_162050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, unadarek napisał(-a):

 

... aby odczytać godzinę, datę, i dzień tygodnia po co nosić taki kawał plastyku ? zegarek do codziennego użytkowania w pracy za duży, żeby chodziarz miał GPS to jeszcze  można to jakoś wykorzystać w poruszaniu się gdzieś a tak ?  - dobry jest na wyprawy rekreacyjne, namiot, góry, las, rower .itd... i do tego został stworzony !!! Wiem narażam się milionom użytkowników ale aby pochwalić się na co dzień można wybrać coś subtelniejszego i niekoniecznie musi być pancerny. :)  

Po co to się nogi nocą. 

 

„Kończ waść, wstydu oszczędź”

20210506_163845.jpg.b37ea3ee25a9fd2796163364624c494a.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.