Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Fajne zegarki 🤪


Jakie zegarki?

 

 

 

 

 

 

 

Ja tam widzę tylko fajną Whisky 🙃

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Jakie zegarki?

 

 

 

 

 

 

 

Ja tam widzę tylko fajną Whisky 🙃

 

... bo trzeba się skupić na temacie a nie na butelki patrzeć !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, pazikk napisał(-a):

IMG_20210919_112146.jpg

 

..bo to jak  z Bajki - Baba Jaga spiesząc się do Swojej Chatki Zgubiła tego G-Shocka - a Kolega znalazł i grzecznie odniósł dzięki czemu dostał dar że teraz G-Shocki wszędzie będzie kupował za pu ceny :)  !!!

 

1012721421_babajaga(2).png.1b8af97af0770c7646875aed030d5e62.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyczony

24900A61-7854-4362-897D-9FA79BD44910.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pazikk napisał(-a):

 Kurka, co to byłby za dar 😁

nie czaj się ...od jutra zaczynaj zakupy - jakby mieli oporymów że jak za pu nie sprzedadzą to będzie na nich ciążyć klątwa i wszystkie ich  G-shocki zaczną do tyłu chodzić, solary zaczną ciągnąc energie z baterii i oddawać słońcu, kompasy będą tylko południe wskazywać, a multibandy będą łapać tylko Radio "Sputnik" a paski gumowe sparcieją przez noc   !!! 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tommly napisał(-a):

5868a62198c494cbd3d49b790a3f3834.jpg

 

Kurcze, ta wersja też jest świetna. Najlepiej byłoby mieć i czarnego i srebrnego. Chociaż przez myśl mi przeszło ostatnio, czy aby nie za mały i nie kupić czegoś większego. Niestety nie miałem okazji "pomacać" ani MRG-G1000, ani MRG-G2000, więc trochę się obawiam, że większy będzie jednak za duży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, clusca napisał(-a):

 

Kurcze, ta wersja też jest świetna. Najlepiej byłoby mieć i czarnego i srebrnego. Chociaż przez myśl mi przeszło ostatnio, czy aby nie za mały i nie kupić czegoś większego. Niestety nie miałem okazji "pomacać" ani MRG-G1000, ani MRG-G2000, więc trochę się obawiam, że większy będzie jednak za duży ;)

ale jak L2L ma krótkie to można brać i większego - mrg-g2000 - chcesz kupić ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszło mi to przez myśl ;)

Nie tyle boję się "średnicy" co grubości, bo jednak ma prawie 17mm, a MRG-B1000 niecałe 15mm. Nie przepadam za dużymi i ciężkimi zegarami. Stąd pomysł na MRG w tytanie i dlatego GWG-1000 poszedł do ludzi, a dwa GPW-2000 się wybierają w najbliższej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytan dobra sprawa - o połowę lżejszy, antyalergiczny, no i latem nie grzeje się ręka pod nim - wrażliwy na zarysowania :) niektórzy lubią ciężkie przyjemniej wie że ma coś na ręku :) ładne są - 2mm niby mała a zarazem dużo :) - i będziesz musiał troszeczkę dołożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


463d8434fa8dbd3d3d7ccc378c4db15a.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.