Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Darek.. Za mało widać jeszcze o G-shockach wiesz. emoji6.png

nie twierdze że wiem ale - oglądałem parę testów na YT , ale ciekawy jestem od kogoś kto może zdać relacje - szczególnie wskazówkowe - tu dochodzą wskazówki no i jestem ciekawy - bo o cyfrowe jestem spokojniejszy - dosłownie nie mówiłem o odpadnięciu ale możne się rozkalibrować mimo ich systemu auto kalibracji - to mnie interesuje - Serie G-Shock uważam za najlepszą z pancernych i polecam ja wszystkim - ale też kosztują trochę, wiec także chciałbym wiedzieć jaka jest ich granica wytrzymałości - teraz kiedy Casio wypuszcza coraz więcej z wskazówkami

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, unadarek napisał(-a):

ale ciekawy jestem od kogoś kto może zdać relacje - szczególnie wskazówkowe - tu dochodzą wskazówki no i jestem ciekawy - bo o cyfrowe jestem spokojniejszy - dosłownie nie mówiłem o odpadnięciu ale możne się rozkalibrować mimo ich systemu auto kalibracji - to mnie interesuje

Ja kiedyś kupiłem Kinga od operatora koparki :D za "flaszkę"... dosłownie.

 

DSC07298.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. dosłownie nie mówiłem o odpadnięciu ale..

Nie, w ogóle nie pytałeś. 🤣
jestem ciekawy... czy aby mu wskazówki nie poodpadają..

Spoko, wiem o co ci chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Daito napisał(-a):

Ja kiedyś kupiłem Kinga od operatora koparki :D za "flaszkę"... dosłownie.

 

DSC07298.jpg

hhehe ciekawe za ile by koparkę oddał  :)

1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):


Nie, w ogóle nie pytałeś. 🤣

Spoko, wiem o co ci chodziło. emoji6.png

 tak pisze - bo jakoś pewniejsze wydaja się cyfrowe - a teraz Casio coraz więcej wypuszcza wskazówkowych i tak się zastanawiam- jak one są wytrzymałe - wiem że to co my używamy to nie rozwalisz jego i będzie na lata ale ciekawi mnie czy są na równi z tymi cyfrowymi czy gorsze co do wytrzymałości -  tu wchodzą już elementy ruchome przekładni, kalibracji wskazówek, silniczki krokowe - a to już nie to samo co sama elektronika - ot takie niedzielne rozważania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

jestem ciekawy jak przy uderzeniach porządnych zachowuje się ten zegarek - czy aby mu wskazówki nie poodpadają - w cyfrowym to nie grozi :) Chodź pewnie Casio coś tam testowało - zanim go wypuścili. 

 

Nie wiem czy odpadają, ale napewno się przestawiają w modelu G100 i w modelu GS1000BJ :)

Nietety, chyba wszystkie wskazówkowce cierpią na tą przypadłość...nie bez powodu instalują tą automatyczną korekte wskazówek.

Zapomniałem jaką to ma fachową nazwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

 

Nie wiem czy odpadają, ale napewno się przestawiają w modelu G100 i w modelu GS1000BJ :)

Nietety, chyba wszystkie wskazówkowce cierpią na tą przypadłość...nie bez powodu instalują tą automatyczną korekte wskazówek.

Zapomniałem jaką to ma fachową nazwe

Tough movement 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy zegar do auta, chyba pasuje? 😝

 

IMG_4749p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Kupiłem nowy zegar do auta, chyba pasuje? 😝

 

IMG_4749p.jpg

tylko go nie cofaj ..... 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navy

IMG_20211116_161221.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, murcins napisał(-a):

rIBxapa.jpg

 

2 godziny temu, murcins napisał(-a):

0R12Ty3.jpg

 

Gdzie Ty dorwałeś takie vintydż w stanie 'brand new' ??

Jaki numer modułu ma ten całkowicie analogowy ? Sekundowa działa tylko przy aktywnym stoperze ?

Sorko za te pytania nooba, ale to Twoja wina, bo nie napisałeś jakie to modele :)

 

3 godziny temu, Mistrz17 napisał(-a):

Navy

IMG_20211116_161221.jpg

 

Zacytowałem Ciebie, ale pytanie mam do wszystkich posiadaczy analogowego froga.

-Macie panowie jakieś porównanie tego analogowego froga z GWF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, murcins napisał(-a):

5I8TXEb.jpg

...mi się podobać 👍 zegareczek być  👍🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

 

 

Gdzie Ty dorwałeś takie vintydż w stanie 'brand new' ??

Jaki numer modułu ma ten całkowicie analogowy ? Sekundowa działa tylko przy aktywnym stoperze ?

Sorko za te pytania nooba, ale to Twoja wina, bo nie napisałeś jakie to modele :)

 

Do brand new jeszcze im trochę brakuje :P  analog ma taki sam moduł jak giez 1150 [5060], sekundowa chodzi cały czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

bo nie napisałeś jakie to modele

koperta jest podobna do serii casio cocpit - moja ulubiona seria ze względu na to że zegareczki nie są ani za duże ani za małe i fajnie wyglądają - wada - te zegarki są z lat 2000 :) nie wiem czy ten konkretnie do tej serii należny ale ma taką kopertę :) i mi się  podoba ...powiem więcej ... bardzo mi się podoba :) dodam jeszcze bo nie wiem czy pisałem  że wybitnie mi się podoba :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.