Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Za mną od dawna chodziła kostka Casio, wiec sobie z okazji gwiazdki kupiłem. No kostka jak kostka, ponoszę i się zobaczy. Miałem nadzieje, ze na nadgarstku będzie trochę większa.

C4B48BF6-76F4-41FA-8412-FB7EBBC36A3A.jpeg

Edytowane przez Reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2022 o 11:17, ShoRtie napisał(-a):

Witaj. Mam go parę lat kupiony z Francji za około 1500zł i jestem zadowolony ale to zalezy czego oczekujesz. Zegarek jest ładny, dobrze zbudowany i ma nawet sporo funkcji. Dla maniaka G-Shockow będzie ok ale dla kogoś kto chce smartwatcha do powiadomien albo jest maniakiem treningow to odradzam. Nie wiem kto to projektował ale zeby odczytac powiadomienie trzeba wciśnac jak dobrze pamietam przycisk 7 raz potem kolejny i znowu kolejny wiec jesli ci wystaczry info na ekranie kto pisze czy dzwoni to bedziesz zadowolony. Tak samo aplikacja i czas pracy na baterii został naprawiony dopiero po ktorejs aktualizacji.

Wiec moje zdanie jest takie ze za 2249 zł z polskiej dystrybucji nigdy bym go nie kupił a nawet za te 1500zł kupujac np Garmina Solar 2 dostajesz 1000% zegarek bardziej funkcjonalny i wart swojej ceny ale to nie G-Shock i gorzej wyglada (kwestia gustu) W razie pytań wal smiało :)

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, myślę że mógłby mi podejść chociaż trochę bliżej mi do GWG-1000, na którego choruję już jakiś czas no ale fundusze chwilowo nie pozwalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, roro napisał(-a):

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, myślę że mógłby mi podejść chociaż trochę bliżej mi do GWG-1000, na którego choruję już jakiś czas no ale fundusze chwilowo nie pozwalają.

Zawsze do usług :) Więc jak chcesz ładnego i czytelnego G-Shocka z czujnikami ABC  w bonusie z BT to będziesz zadowolony a jak chcesz Smartwatcha zbudowanego jak G to odwrotnie :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

🤗🤗🤗

Ile było prób zanim udało się uchwycić odpowiednie ujęcie?😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło jest bardzo jasny i świetnie widać G , za drugim podejściem można ciachnąć  🤗🤗🤗  byłem po nocce już w łóziu 

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrym świetle czytelność super, ale jak go nie ma, to jest tragicznie źle... Ale i tak go lubię 🙂

Dobrego dnia! 

DSC_0423.JPG

DSC_0422.JPG

Edytowane przez Chefren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chefren W razie potrzeby na pozytyw zawsze można przerobić. Jedyny minus to to, że fazy księżyca będą wyświetlane odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kwadratowo 🙂

Która kosteczkę polecacie oprócz tej która posiadam GW-M5610U? Oczywiście tak max do 1-1,5k 😉 

57EDD66C-81AF-4291-8C68-B34E9EDD0F51.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@roro Oczywiście GW-5000-1, ewentualnie nowszą wersję GW-5000U-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek, znalazłem porównanie tych dwóch modeli GW-M5610U vs GW-5000U-1, ale chyba oprócz kraju pochodzenia i innego sposobu zamkniecie koperty nie widzę znacznych różnić, moduły te same, przynajmniej oglądając wirtualnie GW-5000U-1. W rzeczywistości zapewne bardziej kolorystycznie podszedłby mi GW-5000U-1. Pytanie czy jest sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: każdą od 5600 do GMW.

Mam sporo kostek (znowu) i każda jest inna :)

 

5610 jest trochę mniejsza od innych, przez co u mnie się nie utrzymała.

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję, że nie poszedłem w Kinga, jak miałem możliwość - na ostatniej prostej coś mi strzeliło do łba, no i nie ma Kinga na łapie. A teraz jak go gdzieś u kogoś widzę, czy tu na forum, to w mojej głowie rozbrzmiewa głos: "ty debilu". To tak w temacie kostek - jedyna jaką bym widział u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chefren napisał(-a):

Ja żałuję, że nie poszedłem w Kinga, jak miałem możliwość - na ostatniej prostej coś mi strzeliło do łba, no i nie ma Kinga na łapie. A teraz jak go gdzieś u kogoś widzę, czy tu na forum, to w mojej głowie rozbrzmiewa głos: "ty debilu". To tak w temacie kostek - jedyna jaką bym widział u siebie.

Kupiłem kiedyś Kinga i odesłałem (też nie wiem co mi odje***, chyba negatyw mnie nie przekonał). Też do tej pory żałuje bo był dużo tańszy niż teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

@Chefren W razie potrzeby na pozytyw zawsze można przerobić. Jedyny minus to to, że fazy księżyca będą wyświetlane odwrotnie.

Fazy księżyca to pikuś, bo to to traktuję bardziej jako ozdobnik niż faktycznie coś użytecznego (przynajmniej dla mnie). Nawet się wczoraj rozglądałem za pozytywnym wyświetlaczem, ale widzę, że w świecie zegarków niedostępne, a ciągnąć tego zza granicy mi się nie chce. Więc na razie zostaje negatyw - chyba, że się nie przyzwyczaję, ale póki co, to dam mu szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, roro napisał(-a):

Dzięki Tomek, znalazłem porównanie tych dwóch modeli GW-M5610U vs GW-5000U-1, ale chyba oprócz kraju pochodzenia i innego sposobu zamkniecie koperty nie widzę znacznych różnić, moduły te same, przynajmniej oglądając wirtualnie GW-5000U-1. W rzeczywistości zapewne bardziej kolorystycznie podszedłby mi GW-5000U-1. Pytanie czy jest sens...

 

Tego nie zobaczysz na żadnym porównaniu wirtualnym - to trzeba poczuć. Znaczna różnica w wadze, w GW-5000 koperta w pełni stalowa, dekiel zakręcany (to już wiesz), inny materiał paska i bezela - pasek w GW-5000 jest bardziej miękki, niż w GW-M5610. No i jak by Ci przyszło do głowy założyć jeszcze bransę kompzytową od GW-M5610BC-1 do którejś z kostek, to taka kostka zyskuje nowe życie.

A potem to już GMW-B5000 - zdecydowanie warto dopłacić. Teraz w dobrej cenie w różnych sklepach widywałem czarną GMW-B5000GD-1, poniżej 2kzł zazwyczaj, także warto. No i negatyw w GMW-B5000 to zupełnie inna bajka, niż w negatywowych wersjach GW-M5610, bo w stali jest wyświetlacz STN, a w GW-M5610 zwykły TN.

A jeśli chcesz pozostać przy modelu GM-M5610, to można iść jeszcze w ciekawe kolorystycznie modele. W historii GW-M5610 wyszło ponad 30 wersji kolorystycznych, a do tego dochodzą jeszcze różne rocznicówki i limitki. Jest w czym wybierać. Ja u siebie niedługo powinienem mieć GW-M5610LG-8, całkiem przyjemna wersja.

Zresztą jak masz ochotę, to na moim kanale znajdziesz film z porównania kostek, który nakręciłem przed kilkoma laty, ale który niewiele stracił na aktualności, a poza tym pokazywałem również inne, ciekawe wersje kolorystyczne, jak np. GW-M5610BA-1, GW-M5610B-1, GW-M5610R-1, GW-M5610SD-8, GW-M5610MD-2 - te dwa ostatnie nie mają swoich osobnych filmów, tylko występują w kilku innych filmach prezentacyjnych jako materiał porównawczy.

27 minut temu, Chefren napisał(-a):

Fazy księżyca to pikuś, bo to to traktuję bardziej jako ozdobnik niż faktycznie coś użytecznego (przynajmniej dla mnie). Nawet się wczoraj rozglądałem za pozytywnym wyświetlaczem, ale widzę, że w świecie zegarków niedostępne, a ciągnąć tego zza granicy mi się nie chce. Więc na razie zostaje negatyw - chyba, że się nie przyzwyczaję, ale póki co, to dam mu szansę.

 

W razie czego mam taki wyświetlacz zamówiony, kiedyś w końcu przyjdzie, także jakbyś miał ochotę na zmianę, to daj znać.

34 minuty temu, Chefren napisał(-a):

Ja żałuję, że nie poszedłem w Kinga, jak miałem możliwość - na ostatniej prostej coś mi strzeliło do łba, no i nie ma Kinga na łapie. A teraz jak go gdzieś u kogoś widzę, czy tu na forum, to w mojej głowie rozbrzmiewa głos: "ty debilu". To tak w temacie kostek - jedyna jaką bym widział u siebie.

 

King zawsze super, warto, a jeśli ładna i tania wersja jest z negatywem, to też ten problem można rozwiązać - pozytyw do Kinga mam od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.