Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, roro napisał(-a):

Dziś kwadratowo 🙂

Która kosteczkę polecacie oprócz tej która posiadam GW-M5610U? Oczywiście tak max do 1-1,5k 😉 

57EDD66C-81AF-4291-8C68-B34E9EDD0F51.jpeg

Ja zrobiłbym na Twoim miejscu, a właściwie zrobiłem, po zakupie tego dokupiłem GBD-200. Dodatkowo zyskasz jedyny, przynajmniej z tanich, negatyw czytelny w każdych warunkach a i z kolorami możesz zaszaleć. Jedyne niebezpieczeństwo, że żona możesz się zorientować, bo z innymi kostkami to już bezpieczniej. ;) Ewentualnie GBX-100. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja zrobiłbym na Twoim miejscu, a właściwie zrobiłem, po zakupie tego dokupiłem GBD-200. Dodatkowo zyskasz jedyny, przynajmniej z tanich, negatyw czytelny w każdych warunkach a i z kolorami możesz zaszaleć. Jedyne niebezpieczeństwo, że żona możesz się zorientować, bo z innymi kostkami to już bezpieczniej. ;) Ewentualnie GBX-100. 

@Paulus57GBD-200 brałem kiedyś pod uwagę. A co do żony to zawsze mi zadaje pytanie po co mi tyle zegarków... ale ja mam zaledwie 4.

Na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, roro napisał(-a):

@Paulus57GBD-200 brałem kiedyś pod uwagę. A co do żony to zawsze mi zadaje pytanie po co mi tyle zegarków... ale ja mam zaledwie 4.

Na razie :)

Powinieneś mieć tyle co ja. Do czterech to każda zliczy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

 

Tego nie zobaczysz na żadnym porównaniu wirtualnym - to trzeba poczuć. Znaczna różnica w wadze, w GW-5000 koperta w pełni stalowa, dekiel zakręcany (to już wiesz), inny materiał paska i bezela - pasek w GW-5000 jest bardziej miękki, niż w GW-M5610. No i jak by Ci przyszło do głowy założyć jeszcze bransę kompzytową od GW-M5610BC-1 do którejś z kostek, to taka kostka zyskuje nowe życie.

A potem to już GMW-B5000 - zdecydowanie warto dopłacić. Teraz w dobrej cenie w różnych sklepach widywałem czarną GMW-B5000GD-1, poniżej 2kzł zazwyczaj, także warto. No i negatyw w GMW-B5000 to zupełnie inna bajka, niż w negatywowych wersjach GW-M5610, bo w stali jest wyświetlacz STN, a w GW-M5610 zwykły TN.

A jeśli chcesz pozostać przy modelu GM-M5610, to można iść jeszcze w ciekawe kolorystycznie modele. W historii GW-M5610 wyszło ponad 30 wersji kolorystycznych, a do tego dochodzą jeszcze różne rocznicówki i limitki. Jest w czym wybierać. Ja u siebie niedługo powinienem mieć GW-M5610LG-8, całkiem przyjemna wersja.

Zresztą jak masz ochotę, to na moim kanale znajdziesz film z porównania kostek, który nakręciłem przed kilkoma laty, ale który niewiele stracił na aktualności, a poza tym pokazywałem również inne, ciekawe wersje kolorystyczne, jak np. GW-M5610BA-1, GW-M5610B-1, GW-M5610R-1, GW-M5610SD-8, GW-M5610MD-2 - te dwa ostatnie nie mają swoich osobnych filmów, tylko występują w kilku innych filmach prezentacyjnych jako materiał porównawczy.

Dzięki Tomek za wyjaśnienie. Co to twoich filmów to dużo oglądałem, ale muszę jeszcze wrócić do tego z tymi kostkami bo już nie pamietam czy widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paulus57 namówiłeś mnie, GDB-200 zamówiony, w takim kolorze jak @kubaarek 🙂 także dzięki koledzy 😛 Nie ma solara i dźwięku pełnej godziny, ale udam ze tego nie zauważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, roro napisał(-a):

@Paulus57 namówiłeś mnie, GDB-200 zamówiony, w takim kolorze jak @kubaarek 🙂 także dzięki koledzy 😛 Nie ma solara i dźwięku pełnej godziny, ale udam ze tego nie zauważam.

No to będzie kolejny w kolorze "blue" :) 

 

 

 

IMG_20221107_164446.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pojawią się jeszcze jakieś ciekawe kolory tego GBD 200. Póki co niebieski i czarny wymiatają.

Edytowane przez gamemaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w 2023! Trafnych wyborów życiowych i g-shockowych 🙂

571D0221-14F9-461B-B4B7-C374BF9C2282.jpeg

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko spóźniony, ale mam czas 🙂

D2114EEC-5988-4A1E-9E0C-930D3A3A9B33.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.