Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Recommended Posts

Najnowszy nabytek doszedł dziś,

Może orientujecie się jak jest w

Gw S5600 - 1JF z automatycznym podświetleniem?

a68e9fb894c98ba91c9ced1dd9cafb1d.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

pozdrawiam, Grzegorz

Dzięki, z początku nie podświetlał może też dla tego, że miesiąc był zamknięty w pudełku.

pozdrawiam, Grzegorz

Aku masz na H więc to raczej nie z tego powodu o którym napisałeś. Może czujnik pochylenia nie zadziałał za pierwszym razem...

No i na zdjęciu widać że nie masz włączone funkcji A.EL.

Edited by rubicon

Albo za jasno było. W zegarkach z TS autopodświetlenie, nawet jeśli jest włączone, aktywuje się w sytuacjach, gdy poziom oświetlenia w miejscu, gdzie się znajduje zegarek spadnie poniżej pewnego poziomu.

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

Aku masz na H więc to raczej nie z tego powodu o którym napisałeś. Może czujnik pochylenia nie zadziałał za pierwszym razem...

No i na zdjęciu widać że nie masz włączone funkcji A.EL.

To znaczy ,że powinienem mieć włączoną funkcję A.EL ? - bo już nie wiem, jak to zrobić ewentualnie ?

pozdrawiam, Grzegorz

Jeśli chcesz mieć automatyczne podświetlenie wywoływane ruchem ręki to musisz włączyć funkcje A.EL. Włączysz ją naciskając na ok 3 do 4 sekundy przycisk podświetlenia.

Guest Capri

Nie wiem co z nim dalej :P065c9ba60905f75df7b71dbc928ef986.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem co z nim dalej :P

Ja na początek bym wyłączył  "Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka" :P a potem podarował tego "fjioleta" jakiejś szwedzkiej kulturystce... :D

:)

Guest Capri

Ja na początek bym wyłączył "Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka" a potem podarował tego "fjioleta" jakiejś szwedzkiej kulturystce... :D

Oczywiście po ograbieniu z czarnych dodatków :-) Edited by Capri

Jeśli chcesz mieć automatyczne podświetlenie wywoływane ruchem ręki to musisz włączyć funkcje A.EL. Włączysz ją naciskając na ok 3 do 4 sekundy przycisk podświetlenia.

Aha, Ok to mam włączone tylko nie wiedziałem,że tak się nazywa, dziękuję  :)

pozdrawiam, Grzegorz

Metabo to bardzo dobra firma, więc to nie wstyd dla G-Shocka przykurzyć się od takiej maszynki  :P

pozdrawiam, Grzegorz

No właśnie - czemu wziąłeś bez radioodbiornika? Okazja cenowa była?

powody sa w zasadzie dwa,nie chce negatywa,a GW2310 z RC to negatyw i uwaga!, w cenie 122 funtow,a tyle to nie dam nigdy. za ten mój dalem 70 funtow.

powody sa w zasadzie dwa,nie chce negatywa,a GW2310 z RC to negatyw i uwaga!, w cenie 122 funtow,a tyle to nie dam nigdy. za ten mój dalem 70 funtow.

Wydaje mi się że w pozytywie tez były z radyjkiem

Wydaje mi się że w pozytywie tez były z radyjkiem

były i sa,na amazonie us..a to roznica,bo ja kupuje przez amazon uk, a oni sprowadzają tylko niektóre modele.chociaz wysyla tak jak w tym przypadku sprzedawca z Ohaio.a poza tym mam już dwa inne  radiowce,wiec nieszczgolnie miałem na nie parcie,a na solara tak

Edited by starzec

Był kiedyś w zegarownii poniżej 300 Zeta :)

kiedyś?  zresztą w moim przypadku i tak to bez znaczenia,bo od dawna nie mieszkam wPolsce

aktualnie wystepuje w dwóch cenach,od niedawna 70 funtow i prawie 98 za sztuke był dotej pory caly czas, na jednym i tym samym amazonie uk. oczywiście G2310 a nie GW2310, bo ten oferują za 122funty i to za negatyw,bo tylko taki jest na amaz.uk. a 10903782_DSCF1360.JPGna zdjeciu cena amerykanska

Edited by starzec