Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Guest Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Recommended Posts

8 minut temu, TomG80 napisał(-a):

Powiem krótko: pozytywne zaskoczenie.b392b951baf3efe58f052ca4b8229518.jpg3f55882a98d1aa623b7a37ead8fb2104.jpg

Tomku, może na żywo zyskuje ale na foto wygląda tandetnie i szkaradnie a do tego za duży ...

5 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Powiem krótko: pozytywne zaskoczenie.

Tomku - powiem krótko... nie wierzę :D

:)

14 godzin temu, Daito napisał(-a):

Tomku - powiem krótko... nie wierzę :D

ej ej ej czemu? aż taki zły? też na niego poluję. zależy mi głównie na kompasie. można mu wierzyć? coś lepszego z kompasem w tej cenie?

1 godzinę temu, grandmaster napisał(-a):

ej ej ej czemu? aż taki zły? też na niego poluję. zależy mi głównie na kompasie. można mu wierzyć? coś lepszego z kompasem w tej cenie?

A Casio ProTrek nie chcesz? Większość (też nie wszystkie) ma lepsze wyświetlacze (STN) 😉 Ewentualnie jak koniecznie G-Shock to może Rangeman?

Edited by mariusz9a

26 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

A Casio ProTrek nie chcesz? Większość (też nie wszystkie) ma lepsze wyświetlacze (STN) 😉 Ewentualnie jak koniecznie G-Shock to może Rangeman?

tylko G. myslałem nad 9400 jednak teraz cenowo zbliża się do 9500. mieszkam na mazurach, czy jest szansa na synchronizację czasu na tak odległym terenie?

2 godziny temu, grandmaster napisał(-a):

mieszkam na mazurach, czy jest szansa na synchronizację czasu na tak odległym terenie?

Jeśli nie masz wkoło jakieś ogromnej "betonozy" to powinno dać radę. Według mapki z wikipedii zasięg tego nadajnika sięga dużo dalej niż granice naszego kraju 😉

9 godzin temu, grandmaster napisał(-a):

Spójrz na kopertę - polimery używane przez Casio ogólnie są słabej jakości - zaczekaj aż zobaczysz "używkę" po roku noszenia ;)

DSC07244.jpg

:)

tylko G. myslałem nad 9400 jednak teraz cenowo zbliża się do 9500. mieszkam na mazurach, czy jest szansa na synchronizację czasu na tak odległym terenie?
Też jestem z Mazur i synchronizacja radiowa przebiega bezproblemowo. Mam Kinga i może z 1-2 razy na miesiąc się zdarzy, że nie złapie sygnału przez noc. No ale wówczas w ciągu dnia ręcznie synchronizuje go z bazą. Zegarek na noc odkładany zgadnie z instrukcją.
Miałem też gw-5000u przez krótki czas i ten skurczybyk łapał zawsze sygnał. Nawet będąc w pudełku, schowanym głęboko w szufladzie. Aż teraz trochę żałuję, że go zwrócilem tak szybko. Aczkolwiek szkoda było by mi go męczyć przy brudniejszej robocie. Do tego są przeznaczone przecież inne G.
Dodam tylko, że oba modele są niezwykle precyzyjne i przykładowo King po miesiącu bez synchronizacji późni się raptem o 1s. Gw-5000u sprawdziłem tylko przez okres bodaj 5 dni i ani sekundy odchyłki nie miał. Takie wyniki to czysta abstrakcja dla noszonego ostatnio przeze mnie automatu od Citizena.

W dniu 1.08.2023 o 13:02, TomG80 napisał(-a):

Powiem krótko: pozytywne zaskoczenie.b392b951baf3efe58f052ca4b8229518.jpg3f55882a98d1aa623b7a37ead8fb2104.jpg

To Skmei nie będzie miał konkurencji...

Edited by TomoGru