Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kiniol

Warsztaty 4 czyli spodziewany koniec lata

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy...

W porozumieniu z naszym kolegą Eugeniuszem Szwedem, chciałby zaprosić na kolejne w tym roku spotkanie "warsztatowe", tym razem w Wielkopolsce...

Zaplanowaliśmy je na 20,21,22 października br. a bazą będzie ośrodek "Wielspin" w Puszczykowie. Hotel jest świeżo po remoncie, więc powinno być przyjemnie...

Zarezerwowałem 15 pokoi dwuosobowych... Cena za pokój to 170 zł za noc +54 za śniadanie, dla dwóch osób.

Plan jest następujący:

 

20.10. piątek,

 

przyjazd do hotelu, rozgoszczenie się, gry i zabawy w podgrupach...

 

21.10. sobota

 

godz.10.30

 

wyjazd podstawionym autokarem do pałacu w Rogalinie. gdzie wspólnie "nakręcimy" 14 zegarów z Rogalińskiej kolekcji, "podotykamy" je, a także zwiedzimy z przewodnikiem wspaniałe wnętrza pałacu oraz galerię malarstwa . Znajduje się tam bogata kolekcja obrazów min. Jacka Malczewskiego...

 

o godz.13.00 pojedziemy, w/w autokarem, do Wolsztyna (60km). Po drodze zjemy obiad, a o godzinie 16.30 przybędziemy do Miejskiej Biblioteki, gdzie nasz kolega forumowy zaprezentuje napisaną przez siebie i właśnie wydaną, książkę o zegarach wieżowych powiatu Wolsztyńskiego oraz historycznych wytwórniach zegarów wieżowych.

Planujemy wejście na jedną z wież Wolsztyna, ale przede wszystkim wieczorne buszowanie po parowozowni, z której to Wolsztyn słynie... Zawsze jeden z parowozów jest pod parą...

 

22.10 niedziela

 

Po śniadaniu, kto nie będzie miał dość, będzie mógł obejrzeć "Poznańskie Koziołki" od stajenki oraz przespacerować się po Starym Rynku...

 

To ja zapraszam... kto jest chętny, proszę się zapisywać... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie jestem za (+1 bo z rodziną)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę, że ktoś ruszył, gdyż rezerwację mam do końca września, a potem nie wiem jak z dostępnością noclegów będzie... Autorem promowanej książki jest Michał Olejniczak jeden z twórców strony http://www.czasnawysokosci.pl/

Wejdziemy także do rausza, by dostać się do pomieszczenia gdzie mieszkają "Koziołki"...

 

Może na zachętę  :rolleyes:

http://rogalin.mnp.art.pl/

http://www.parowozowniawolsztyn.pl/

 

czyli wstępnie:

 

1.

2.RTK-WGM +1

3.Togusa

4.Myszaty +1 bez noclegu

5.Eugeniusz Szwed +1

6.kiniol

7.mechanik +1

8. 

9.

10.amroziuk


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z synem się piszę!

 

RTK-WGM +1

 

EDIT: rezerwacja dla mnie 1 pokój dwuosobowy z osobnymi łóżkami jak można.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolno coś idzie zapełnianie listy... ;)

 

Poproszę o wpisanie na listę, choć się trochę wyłamię, bo dla mnie pokój „jedynka” :)


Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolno coś idzie zapełnianie listy... ;)

 

Poproszę o wpisanie na listę, choć się trochę wyłamię, bo dla mnie pokój „jedynka” :)

Może być problem gdyż są tylko dwójki, ale najwyżej dokooptujemy Ci jakiegoś chrapiącego  ;) ...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deklaruję udział dwuosobowy - bez noclegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się rozkręcamy :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli jak w bajce Brzechwy LOKOMOTYWA :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian się przymierza... Pani dzwoniła dzisiaj z hotelu i będę musiał się zdeklarować +/- ile pokoi zamawiamy, do poniedziałku 2 października... Wtedy też wraca Eugeniusz...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już wszystko wiadomo czemu tutaj taka posucha - Eugeniusza nie ma...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wybiorę się z Wami na wycieczkę do Rogalina w sobotę, jeśli jeszcze można proszę mnie dopisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof wszystko już zorganizował i czeka na nas. Byliśmy w kontakcie telefonicznym więc byłem zorientowany o tym co się dzieje. Teraz już jestem fizycznie obecny i będę Krzyśkowi trochę pomagał tzn. postaram się w niczym nie przeszkadzać tak żeby nie oberwać po łapach :)

 

Kto jeszcze się nie zdecydował, to już najwyższa pora na podjęcie decyzji uczestniczenia w tym spotkaniu. Wiem że warto i dlatego zachęcam. To będzie taki trochę koniec sezonu naszych spotkań poza Warszawą. Okazja do miłego spotkania, wieczornych pogaduszek i zwiedzania miejsc do których nikt z ulicy nie ma dostępu. Krzysztof przygotował sporo atrakcji !!!

 

Jeszcze dzisiaj zostanie podany nr rachunku do przedpłaty za nocleg. Dojazd na własny koszt, ale już na miejscu wzorem Mysłowic i Szczecina transport będzie zagwarantowany na koszt Klubu.

 

Zapraszam i proszę wszystkich chętnych o dopisanie się do listy i po ukazaniu się nr rachunku do zrobienia stosownego  przelewu za nocleg.

 

Lista chętnych:

 

1.pk_kamil  +1

2.RTK-WGM +1

3.Togusa

4.Myszaty +1 bez noclegu

5.Eugeniusz Szwed +1

6.kiniol

7.mechanik +1

8. czasik

9.kasiaMF

10. amroziuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Eugeniusz jesteś  "ilę Cię można cenić ten tylko się dowie kto Cię straci..." :):):)

 

Zapowiada się piękny wyjazd do Wielkopolski - SUPER!!!

 

Czekamy zatem dalszych informacji od Krzyśka.

POZDRAWIAM


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że trochę za drogi dla mnie ten "gips"! :-( Pewnie będzie fantastycznie! :-D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że trochę za drogi dla mnie ten "gips"! :-( Pewnie będzie fantastycznie! :-D

Leszek jak podjedziesz pociągiem do Grodziska Maz. to mogę Cię zabrać ze sobą. Jadę z synem i mam wolne miejsce.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Leszek "położysz" się w pokoju z którymś z kolegów, który przyjedzie sam? Podzielicie koszt pokoju i będzie "git"...

Pani z hotelu prześle mi dane jutro, wtedy zostaną od razu zamieszczone...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres hotelu: Hotel "Wielspin" 62-040 Puszczykowo,  ul. Wysoka 8

 

strona internetowa hotelu: www.wielspin.pl

 

Na stronie hotelu jest nr rachunku, ale do czasu przekazania informacji przez Krzysztofa dot. kwoty i tytułu płatności, proszę nic z tym nie robić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam zazdroszczę.
Niestety termin dla mnie zupełnie nieodpowiedni!!!

Michał już dawno mówił o premierze, a ja nie bardzo chciałem jechać, bo... daleko. 
W połączeniu z takimi warsztatami to już zupełnie co innego,
Fantastycznie!!!
Krzysiek - pomysł genialny!!!

Szkoda :-( 
- nie dam rady

Kto zrobi relację z Warsztatów?
Pamiętajcie o wielu dobrych zdjęciach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka to dla Nas szkoda - naprawdę! Poprzednie warsztaty z Twoim udziałem to perełki, które długo się pamięta.

Myślę jednak, że choć wspierać nas duchowo będziesz ????


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, to ile kosztował by mnie nocleg? Gdyż muszę zliczyć dudki....:-( 

Romku jak zdecyduję się na wyprawę, to dam znać! Nie jest to takie proste dla mnie niestety. 


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem Eugeniuszowi PW z informacją z hotelu... Pewnie niebawem się pojawi...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już informacja dotycząca rezerwacji w Hotelu Wielspin.

 

 

 

 DATA PRZYJĘCIA REZERWACJI: 04/10/2017 

Dziękujemy za wybranie Hotelu Wielspin i z wielką przyjemnością potwierdzamy następującą rezerwacje: 

DATA PRZYJAZDU: 20/10/17 

DATA WYJAZDU: 22/10/17 

LICZBA POKOI: 8 x 2 osobowe 

LICZBA GOŚCI: 16 

ŚNIADANIA: TAK 

CENA POKOJU ZA DOBĘ: 224,00 pln 

CENA POKOJU ZA POBYT: 448,00 pln 

FORMA PŁATNOŚCI: wpłata na konto 

Podane ceny zawierają podatek VAT, nielimitowany Internet oraz parking hotelowy. 

Wyposażenie pokoju: telewizor LCD i telewizja kablowa, woda do picia, kosmetyki hotelowe. 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, kończy o godzinie 12:00 

 

W CELU ZAGWARANTOWANIA REZERWACJI PROSIMY O WPŁATĘ NA KONTO HOTELU, NAJPÓŹNIEJ DO 15/10/17, Z DOPISKIEM „REZERWACJA POBYTU W HOTELU WIELSPIN W DNIACH 20-22/10/17, FORUM ZEGARKOWE, IMIĘ I NAZWISKO GOŚCIA”. GOŚCIE BĘDĄ WPŁACAĆ INDYWIDUALNIE PO 448,00 PLN. 

KONTO PLN: 24 1140 1124 0000 4200 4800 1003 

 

Po dokonaniu wpłaty rezerwacja nie może być anulowana bezkosztowo. Opłata za cały pobyt nie jest zwracana gościom.

 

TRANSFER 

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa transfer z lotniska czy dworca PKP do hotelu. Jeśli chcecie zamówić Państwo transfer, prosimy o przesłanie niezbędnych informacji: data przylotu, numer lotu, imię i nazwisko Gościa, numer telefonu oraz adres mailowy.

 

Hotel Wielspin 

Ul. Wysoka 8 

62-040 Puszczykowo 

Tel. 61 813 30 72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.