Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kiniol

Warsztaty 4 czyli spodziewany koniec lata

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytanie, ja najprawdopodobniej będę mógł przyjechać w sobotę rano dopiero. To mam zapłacić za 1 dzień czy jest rezerwacja tylko na dwa dni?


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacimy tylko za przespane doby. Jeśli ktoś przyjedzie w piątek wieczorem i zostaje do niedzieli to są to dwie doby i za tyle trzeba będzie zapłacić. Jeśli przyjazd nastąpi w sobotę a wyjazd w niedzielę to jest tylko jedna doba do opłacenia. Jeśli ktoś ma na tyle blisko że nie będzie nocował to oczywiście nie płaci za hotel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z Warszawy lub okolic jechał samochodem i miał jedno wolne miejsce, to chętnie bym skorzystał - w drodze jestem bezproblemowy :)


Bardzo Wam zazdroszczę.
Niestety termin dla mnie zupełnie nieodpowiedni!!!

Michał już dawno mówił o premierze, a ja nie bardzo chciałem jechać, bo... daleko. 
W połączeniu z takimi warsztatami to już zupełnie co innego,
Fantastycznie!!!
Krzysiek - pomysł genialny!!!

Szkoda :-( 
- nie dam rady

Kto zrobi relację z Warsztatów?
Pamiętajcie o wielu dobrych zdjęciach!

Jeśli Władku nie masz nic przeciwko, kilka zdań mogę napisać w ramach relacji :)

Zdjęcia pozbieramy od wszystkich obecnych :)


Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka to dla Nas szkoda - naprawdę! Poprzednie warsztaty z Twoim udziałem to perełki, które długo się pamięta.

Myślę jednak, że choć wspierać nas duchowo będziesz ????

Nie, no Kamil, nie przesadzaj!

Oczywiście będę Was wspierał "po japońsku" - bo mam być w tym czasie własnie w Japonii.

 

 

Jeśli Władku nie masz nic przeciwko, kilka zdań mogę napisać w ramach relacji  :)

Zdjęcia pozbieramy od wszystkich obecnych  :)

 
 
Super!

 

Ja napisałem i opublikowałem już zachętę do wzięcia udziału w premierze książki i w Warsztatach 

http://zegarkiipasja.pl/artykul/15853-zaproszenie-do-podrozy-w-czasie-zegary-wiezowe-wolsztyna-i-okolic 

 

pozdrawiam,

Władysław Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych zapowiedziach tym bardziej namawiam do wzięcia udziału w warsztatach których "mistrzem ceremoniału" będzie Krzysztof. Oprócz spotkania z autorem książki będą jeszcze inne atrakcje, może mniej zegarkowe, ale z pewnością bardzo interesujące. Proszę o dopisywanie się do listy chętnych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Gorąco zapraszam do mojego Wolsztyna i załączam kilka zdjęć książki na zachętę :)

 

 

Okładka

Georg Richter

Hadak und Sohn

 

 

Załączam też film promocyjny Wolsztyna, parowozownia oczywiście otwiera i zamyka całość ;)

https://www.youtube.com/watch?v=EBUgLe_6yns

 

 

Kiniol, dzięki za pomoc! ;) Książka zresztą też Cię nie pomija :)

 

Pozdrawiam!

Michał Olejniczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze organizacyjnie, oczywiście nie istnieje obowiązek nocowania w Wielspinie, ale z tego miejsca w sobotę o 10.00 wyruszamy w trasę... Chciałbym jednak znać całkowitą liczbę uczestników, powiedzmy ok. 17 października, gdyż musimy zamówić autokar... :)

Na dzisiaj jest nas 14 osób ale wierzę, że to nie jest lista zamknięta...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się :)


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damy to jeszcze  w naszej apce w sekcji Wydarzenia :)

Panie Dariuszu, byłoby rewelacyjnie! :)

 

Także gorąco zapraszam!

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o dopełnianie formalności hotelowych.

Spotykamy się wszyscy w holu recepcyjnym hotelu Wielspin w sobotę 21 października o godz 9:40 max 9:45 :)

Po kilku słowach wstępu i ogólnych koleżeńskich uprzejmościach rozpoczniemy Wolsztyńsko - Poznańskie warsztaty. Całodzienny transport będzie zagwarantowany na koszt KMZiZ. Być może Klub sfinansuje też bilety wstępu do Muzeum - Pałac w Rogalinie. / www.rogalin.mnp.art.pl / Wejście do muzeum mamy już załatwione.

 

 Michał Olejniczak, autor książki "Zegary wieżowe Wolsztyna i okolic" zaprezentuje nam swoją pracę osobiście !

 

 

adres hotelu czyli miejsce z którego ruszamy:  

 

Hotel Wielspin 

Ul. Wysoka 8 

62-040 Puszczykowo 

Tel. 61 813 30 72

 

Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszam :)

Wyprawa warsztatowa do Puszczykowa, Wolsztyna, Rogalina i Poznania zapowiada się bardzo ciekawie. Bedziemy mogli poznać  wiele interesujących z punku widzenia zegarmistrzostwa miejsc oraz zobaczyć i dotknąć zegarów absolutnie niedostępnych dla turystów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damy to jeszcze  w naszej apce w sekcji Wydarzenia :)

No tak patrzę w tą apkę i nic... :ph34r:


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusto, nie wiem po co ta aplikacja jest.39be62187cd5f6e719068f1e3df002da.jpg

 

Fan marki Enicar.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgłaszam swoją obecność. Rezerwacja hotelu od piątku do niedzieli. 2 osoby. Pozdrawiam i proszę o potwierdzenie rezerwacji.

Sebastian Hupert

605 658 958

www.naprawazegarow.waw.pl => [email protected]

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cieszę się że dołączyłeś do grona uczestników :) . Jesteś już na liście z osobą towarzyszącą. Do zobaczenia w Puszczykowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się wszyscy w holu recepcyjnym hotelu Wielspin w sobotę 21 października o godz 9:40 max 9:45  :)

 

 

Aktualna lista uczestników warsztatów w Puszczykowie:

 

1. pk_kamil  +1

2. RTK-WGM +1

3. Togusa

4. Myszaty +1 bez noclegu

5. Eugeniusz Szwed +1

6. kiniol

7. mechanik +1

8. czasik

9. kasiaMF

10. amroziuk

11. Sebastian Hupert + 1

 

 

Proszę uczestników nocujących w hotelu Wielspin o dopełnienie formalności związanych z rezerwacją. 

 

Hotel Wielspin 

Ul. Wysoka 8 

62-040 Puszczykowo 

Tel. 61 813 30 72

 

W CELU ZAGWARANTOWANIA REZERWACJI PROSIMY O WPŁATĘ NA KONTO HOTELU, NAJPÓŹNIEJ DO 15/10/17, Z DOPISKIEM „REZERWACJA POBYTU W HOTELU WIELSPIN W DNIACH 20-22/10/17, FORUM ZEGARKOWE, IMIĘ I NAZWISKO GOŚCIA”. GOŚCIE BĘDĄ WPŁACAĆ INDYWIDUALNIE PO 448,00 PLN. za pokój dwuosobowy ze śniadaniem.

KONTO PLN: 24 1140 1124 0000 4200 4800 1003 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, przepraszam serdecznie, muszę zrezygnować (2 osoby) - względy rodzinne...

przepraszam.

zwlekałem do końca, ale niestety nie dam rady, może następnym razem.

 

Życzę wszystkim owocnej wycieczki oraz takiej pięknej złotej jesieni jak dziś w wawie.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o co chodzi. Gratulacje, gratulacje, gratulacje :)))

 

Oczywiście jeśli jednak będziesz mógł, to w każdej chwili możesz dołączyć ! Miałem nadzieję na spotkanie i rozmowy, ale jeszcze będą okazje. Trzymaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Hotelem w sprawie naszego pobytu. Zwykle jest tak, że płaci się przy wyjeździe. Tu sytuacja jest trochę inna. Nie mam na to wpływu ani żadnej taryfy ulgowej, zrobiłem przelew. Każdy z uczestników załatwia to we własnym zakresie.  Rezerwację hotel trzyma dla nas do czwartku.

 

Hotel Wielspin 

Ul. Wysoka 8 

62-040 Puszczykowo 

Tel. 61 813 30 72

 

W CELU ZAGWARANTOWANIA REZERWACJI PROSIMY O WPŁATĘ NA KONTO HOTELU, NAJPÓŹNIEJ DO 15/10/17r.   Do czwartku !  Z DOPISKIEM „REZERWACJA POBYTU W HOTELU WIELSPIN W DNIACH 20-22/10/17, FORUM ZEGARKOWE, IMIĘ I NAZWISKO GOŚCIA”. GOŚCIE BĘDĄ WPŁACAĆ INDYWIDUALNIE PO 448,00 PLN. za pokój dwuosobowy ze śniadaniem.

KONTO PLN: 24 1140 1124 0000 4200 4800 1003 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim i każdemu z osobna. Z przykrością daje znać ale ze względów zdrowotnych nie dotrę niestety tym razem. Muszę się zameldować od jutra na kardiologii /diagnostyka  nieplanowo / 

pozdrawiam serdecznie i owocnego spotkania 

PS. Krzyśku jak mogę załatw/zakup  mi proszę jeden egzemplarz książki z autografem /autografami 

Damian 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO Damian szkoda wielka... W związku z tym, że do końca nie wiadomo ilu uczestników będą miały nasze warsztaty, mam transport na 18 osób, jeśli będzie nas więcej może dokooptujemy jeszcze coś... Ważą się losy niedzielnej wizyty w ratuszu , nie mam jeszcze zgody, ale reszta bez zmian...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Damian, Damian. Zawsze gdy się widzimy, to mamy zbyt mało czasu na pogaduchy. Wierzę mocno w to, że w końcu uda nam się spotkać na dłużej :) Trzymaj się dzielnie i do następnego razu !

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Info dla uczestników : opłata za transport na miejscu i bilety wejściowe do zespołu pałacowego w Rogalinie pokrywana jest przez KMZiZ :) Dojazd i ewentualny nocleg trzeba już załatwić i opłacić we własnym zakresie. Hotel z którego ruszamy trzyma dla nas rezerwację zrobioną przez Krzysztofa do jutra. Wiem, że kilka osób już zrobiło przelew. Mam nadzieję że nie będzie frekwencyjnej nawalanki. Warsztaty dzięki zaangażowaniu Krzysztofa zapowiadają się bardzo atrakcyjnie i warto w nich uczestniczyć. Jeśli ktoś jeszcze się waha, to pora podjąć decyzję na TAK i dołączyć do naszej grupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja niestety równie nie dołączę tym razem. Trochę mi się skomplikowały pewne sprawy i muszę być w innym miejscu. Bardzo żałuję...tym bardziej, że wiem,iż będzie fajnie, jak to drzewiej bywało. Pozdrawiam Wszystkich zwłaszcza Krzyśka, Eugeniusza i Romana.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Nie da się ich odkomplikować ? Trudno, następnym razem się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli jest możliwość to zapisze się plus jedna osoba .wizyta u bratniego stowarzyszenia KMZiZ to zawsze wielka przyjemność . Bez noclegu jedynie zapłacę oczywiście za autokar pobyt w muzeum oraz chętnie posłucham prelekcji naszego Gościa festiwalu its all abaut watches Michała Olejniczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, oczywiście, że jest możliwość ! Będzie nam miło widzieć Cię w naszej warsztatowej grupie. Wszystkie informację dotyczące przebiegu "wyprawy" są powyżej w wątku. Co do formalności transportowo - biletowych, to muszę Cię zmartwić, wszystko jest już załatwione i odstępstw nie będziemy robić :)

 

 

 

 

Spotykamy się wszyscy w holu recepcyjnym hotelu Wielspin w sobotę 21 października o godz 9:40 max 9:45  :)

Po kilku słowach wstępu i ogólnych koleżeńskich uprzejmościach rozpoczniemy Wolsztyńsko - Poznańskie warsztaty. 

 

 

 

To ważne:

 Michał Olejniczak, autor książki "Zegary wieżowe Wolsztyna i okolic" zaprezentuje nam swoją pracę osobiście !

 

 

adres hotelu czyli miejsce z którego ruszamy:  

 

Hotel Wielspin 

Ul. Wysoka 8 

62-040 Puszczykowo 

Tel. 61 813 30 72

 

 

:)   Do miłego zobaczenia jutro   :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja niestety równie nie dołączę tym razem. Trochę mi się skomplikowały pewne sprawy i muszę być w innym miejscu. Bardzo żałuję...tym bardziej, że wiem,iż będzie fajnie, jak to drzewiej bywało. Pozdrawiam Wszystkich zwłaszcza Krzyśka, Eugeniusza i Romana.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Nie da się ich odkomplikować ? Trudno, następnym razem się uda :)

Nie spróbujesz chociaż na któryś wieczór?no miejscowa jesteś jakby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.