Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olek078

Zegarek za 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poczytałem trochę na forum a propos firm, które wybrałem sobie wcześniej - pierre lamier, diesel. Szukam zegarka w stosunkowo nowoczesnym stylu, raczej z czarną kopertą i na pasku, ale bransolety nie wykluczam. Miałem wybrane zegarki tych firm tylko przeczytałem, że pierre lamier to jest słaba firma. I jestem w kropce. Zastanawiałem się nad taką festiną (https://www.swiss.com.pl/pl/produkt/28792/zegarek_meski_festina_6841/2.html), ale sam nie wiem. Zegarek musi mieć co najmniej 44/45 mm szerokości koperty bo mam dużą rękę i małe źle wyglądają. Sam posiadam Jacques Lemans z Aparta i jest stosunkowo słabej jakości, odchodzi lakier. Zegarek może być do 1000 zł ale jak bd droższy to korona mi z głowy nie spadnie. Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten seiko przepiękny! A to nie jest tak, że Casio Edifice to jakiś tani niezbyt dobry zegarek? Podoba mi się jeszcze taki :(http://novotime.pl/product-pol-1959-ZEGAREK-MESKI-SEIKO-SOLAR-SSC147P1.html?gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMUAnNhPWuMMG5e_krtMpqfdiYcnhcP4Vu7lTCsdnOjjXOxwDv9bACRoCnhEQAvD_BwE).A z pulsara :(https://zegarownia.pl/zegarek-meski-pulsar-pm3055x1) jak oceniacie? Z góry dzięki!


I jakie firmy są jeszcze akceptowalne? Bo nie chce kupić złomu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę na forum a propos firm, które wybrałem sobie wcześniej - pierre lamier, diesel.

 A to nie jest tak, że Casio Edifice to jakiś tani niezbyt dobry zegarek?

Casio z serii Edifice na pewno będzie lepszym wyborem niż te firmy które wcześniej podałeś.

 

Poczytaj forum a dowiesz się że kierować swoje poszukiwania musisz w kierunku kraju kwitnącej wiśni czyli w zależności o budżetu będzie to Casio, Lorus, Seiko, Citizen, Orient, ewentualnie Pulsar.

 

Wszystko co wychodzi z pod znaku firm modowych na tym forum nie jest uznawane za dobre zegarki.

Przecież do 1000zł można już kupić fajny prawdziwy zegarek więc po co zawracać sobie głowę jakimiś firmami które specjalizują się w innej branży.

 

Nie pytaj czy jakiś model Seiko 5 będzie dobrym wyborem. Czy też Orient. Co ci się podoba z wyżej wymienionych firm to zamawiaj - to dobre wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię zegarki mechaniczne itp, trybiki się zazębiają coś tam pyka tyka, i do takich Ci linki podałem. "mechanik" to dla mnie zegarek który możesz zostawić dla potomnych, zegarek z duszą :) dla mnie bomba . Co prawda mam i Gshock-a Casio też jest luxus, ale służy do innych spraw, pływanie, wakacje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobry kwarc to zegarek na ile na 2-3lata?????Przeciez nie mówimy o zwyklym zegarku za 30pln.Dzisiejsze kwarce to naprawde porzadna technologia.Sam mam Edka i majac Orienta Raya nie widze zadnej róznicy w wykonaniu

post-96616-0-60328400-1505912583_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, będę się kierował waszymi dobrymi radami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.