Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vonziej

Zegarek codzienny a'la divera - budżetowo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witajcie.

Rozglądam się za kolejnym zegarkiem. Tym razem wybór padł na coś podobnego do divera w niskiej cenie (tak do 300 złotych polskich). Praktycznie już kupowałem Casio Duro, ale okazał się za duży (szukam czegoś max 42 mm). Nadgarstek 17.5 cm obwód. Chcę żeby miał taki klasyczny wygląd podobny do divera, zdecydowanie nie cyfrowy. Zależy mi na dobrej Lumie w miarę możliwości. Min 10 ATM. Wiem, że to duże wymagania, ale może coś się znajdzie?

 

Podsumowując:

1) klasyczny analog

2) max 42 mm

3) dobra luma

4) podobny do divera

5) min. 10 ATM

6) budżetowo 300 zł.

7) stalowa koperta

 

Dzięki za pomoc i podpowiedzi.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem ostatnio czegoś takiego na codzień,w miare taniego.No i własnie do codziennego uzytku kupiłem własnie Duro.I jestem w sumie zadowolony.Wrzuciłem go na bransolete i jest ok.Biorac pod uwage cene która trzeba za niego zapłacić.Co prawda wszystkich Twoich kryteri nie spełni,bo luma tutaj nie powala.Ale 20ATM jest,koperta stal,bezel chodzi super.Bez koronki ma 44mm.Dla mnie na nadgarstek 17,5-18cm jest ok.Tak że ze swojej strony polecam.Do codziennego tyrania jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem ostatnio czegoś takiego na codzień,w miare taniego.No i własnie do codziennego uzytku kupiłem własnie Duro.I jestem w sumie zadowolony.Wrzuciłem go na bransolete i jest ok.Biorac pod uwage cene która trzeba za niego zapłacić.Co prawda wszystkich Twoich kryteri nie spełni,bo luma tutaj nie powala.Ale 20ATM jest,koperta stal,bezel chodzi super.Bez koronki ma 44mm.Dla mnie na nadgarstek 17,5-18cm jest ok.Tak że ze swojej strony polecam.Do codziennego tyrania jak najbardziej.

Tak jak napisalem Duro jest za duży. Bardzo różne pomiary. Każdy ma inny. Przyjmuje 48 mm z koronką za za duży zegarek. Aktualnie używam 37-42 i jestem z tego zadowolony i to mój rozmiar bez wątpienia. Dzięki za komentarz!

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostok Amhipibia? W budżecie zmieścisz się (nawet przy zakupie np. w meranom). Spełnia praktycznie wszystkie Twoje wymagania, jedynie luma mogłaby być lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostok Amhipibia? W budżecie zmieścisz się (nawet przy zakupie np. w meranom). Spełnia praktycznie wszystkie Twoje wymagania, jedynie luma mogłaby być lepsza.

Bardzo ciekawa opcja, a o co chodzi z meranom, cóż to takiego?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meranom.com. Sklep oficjalengo sprzedawcy Vostoków z Czystopola. Bardzo duży wybór, bezproblemowa obsługa, dostęne także części do modowania amfibii. Minus - czas dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję, właśnie przeglądam i jest kilka fajnych modeli. A coś oprócz Vostok? Może ktoś jeszcze ma pomysł?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.