Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jer

Przywitanie + podziękowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Przywitanie raczej standardowe - młody chłopak ze Śląska w wieku studenckim, zegarkami zacząłem się interesować stosunkowo niedawno, ciągle swoją wiedzę pogłębiam, za wszystkie rady, wskazówki itd. będę zawsze wdzięczny. Trafiłem na forum w sposób dosyć dziwny - jako pracownik lombardu dowiedziałem się o Was poprzez kampanię którą prowadzicie (chwała Wam za to!) i za którą bym chciał szczerze podziękować. Uprzedzając pytania - nigdy nie sprzedawaliśmy podróbek(przed kampanią również, o dziwo szanujemy naszych klientów i nie wciskamy im shitu, chociaż nie da się ukryć że jesteśmy dosyć mocno osamotnieni, a podróbek, zarówno na allegro jak i naszej stronie nie brakuje :mellow:), wiemy co oznacza słowo replika i znamy różnicę pomiędzy repliką a podróbką i każdy taki szmelc ląduje tam gdzie jego miejsce - na wysypisku. Ale szczególnie chciałbym Wam podziękować za to czego się dowiedziałem oraz za ochronę mojego portfela w inny sposób niż przypuszczacie - zaraz to wyjaśnię, chociaż wyjaśnienie będzie oczywiście jednoznaczne z odpowiedzią dlaczego tyle lombardów w tym momencie podróbki sprzedaje. Jeżeli pracownik przyjmie jakąkolwiek rzecz, która nie okaże się oryginałem lub jest podejrzenie, że oryginałem nie jest to kwotę pożyczki ma odciąganą niestety z wypłaty, sam jedną "omegę" do domu przytargałem, nawet do zegarmistrza się nie fatygowałem, Bogu niech będą dzięki że za 5 zł. DLATEGO Wasza kampania jest niezwykle pomocna - to co widzę po konkurencji, to zdecydowany spadek (ok. 20-25%) ilości sprzedawanych zegarków, przynajmniej internetowo, stacjonarnie to wiadomo jak to niestety wygląda. . Dużo kierowników regionalnych po zapoznaniu się z waszym mailem, prawem i paroma przypadkami spotkań z funkcjonariuszami zrezygnowało z tego haniebnego procederu. Dzięki wiedzy zawartej na tej stronie uchroniłem się niejednokrotnie  przed wzięciem syfu, za co jestem dozgonnie wdzięczny! Jeszcze raz wielkie dzięki!

 

Jer

 

PS.  Wiem, że chaotycznie, ale taki już jestem - wiele myśli i wszystkie na raz - mam nadzieję że mimo wszystko się dogadamy, pozdrawiam  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I oczywiście dowód na to, że to forum i szerzej KMZiZ ma także walor edukacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.