Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Najlepiej ocenione zdjęcia , forumowy instagram

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić na forumowy profil zdjęcie Kolegi @meehoo (jeśli nie będzie miał nic przeciwko temu):

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116026-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-tudor/page-218?do=findComment&comment=2160778

 

Dziękuję, to bardzo miłe, oczywiście nie mam nic przeciwko :)

Wrzucę bezpośrednio tutaj:

 

afc3ebd0136b0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jak się podoba to jeszcze mam kilka ujęć. Tego dnia żółtek został muzykantem, ale chyba najlepiej mu wychodzi lewitacja

 

 

 

Super zdjęcia.

 

 

Mimo, że ze mnie żaden spec od fotografii i do dyspozycji tylko telefon to pewnie znalazło by się więcej, ale jak jedno to najbardziej podoba mi się to:

 

 

 

Bardzo lubię zdjęcia ogrodowe.

 

Dziękuję, to bardzo miłe, oczywiście nie mam nic przeciwko :)

Wrzucę bezpośrednio tutaj:

 

 

:wub:  rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, to bardzo miłe, oczywiście nie mam nic przeciwko :)

Wrzucę bezpośrednio tutaj:

 

 

Świetne. Zdecydowanie. Wybaczcie, gdy zdarzy mi się pominąć takie perełki. Dzień ma tylko 24 godziny :)

 

Wielkie dzięki Edmund za to. I bardzo zachęcam do podrzucania linków do takich pozycji. Sam sobie rady nie dam, a z Waszą pomocą ten profil może być po tysiąckroć lepszy :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Czyje to zdjęcie? Twoje?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka strzałów. Jak coś się podoba, to proszę bardzo :).

 

10422989_FMG_4952.jpg

10422991_FMG_6360.jpg

10422990_GMG_1891.jpg

10422992_GMG_2080.jpg

10422996_HMG_9158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Czyje to zdjęcie? Twoje?

Dzięki, bo to moje :)

Ta jest ładna.

 

 

Cieszę się, że się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetne. Już na Instagramie :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetne. Już na Instagramie :)

Super :)

Wysłałem też wiadomość przez instagrama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja... Moje zdjęcie w internetach  :D

Wszedłem na ten temat całkiem przypadkiem i zacząłem sobie oglądać te zacne zegary, a wśród nich mój mały żuczek się załapał  :) 

Zwłaszcza, że żadne ze zdjęć w mojej galerii nigdy nie zostało nawet skomentowanych, bądź ocenionych. Bardzo mi zatem milo.

 

Ale żeby nie było, to uprzejmie proszę poprawić moją ksywkę przy zdjęciu (https://www.instagram.com/p/BS4cwgklJhf/?taken-by=kmziz;)

 

Przyznam, że nie byłem świadomy, że kmziz posiada profil na Instagramie, gdyż osobiście nie korzystam z takich przybytków - próżno szukać mojej osoby we wszelkiej maści portalach społecznościowych, gdyż zwyczajnie nie odczuwam potrzeby uczestniczenia w takowych (wyjątkiem są niektóre fora, ale to dość zamknięte grona).

Tym bardziej naszła mnie pewna myśl, o której warto by wspomnieć / przypomnieć niektórym użytkownikom. Wyjdę teraz na zdziadziałego tetryka, ale czy publikacja zdjęć na takich "otwartych" portalach, które w większości przypadków w swoich regulaminach mają zapis mówiący o tym, że raz umieszczone tam zdjęcie daje właścicielowi portalu dowolność w jego wykorzystaniu, nawet komercyjnie, nie powinna być poprzedzona choćby zapytaniem właściciela zdjęcia, czy nie ma nic przeciwko? Mam świadomość, że są osoby, które mogły by mieć, a być może tak jak ja, wcale nie są świadome, że zdjęcie, które wrzucili na nasze forum, wędruje teraz przez czeluści internetów.

Jasne, że to są tylko zdjęcia zegarków, w sumie nic osobistego, ale myślę, że warto by powiadamiać autorów.

 

Takie tam przemyślenie...

 

Ja sam jednak (będąc już świadomym) podrzucę jeszcze kilka zdjęć, może się załapią  :lol:

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziales na pytanie :)

A forum to nie " czelusc internetu" ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym znaczeniu. Zamknięte polskie znane ograniczonej ilości pasjonatów forum diametralnie różni się od komercyjnych portali typu Instagram, Facebook, czy co tam jeszcze jest.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick poprawiony, wybacz. Niektóre rzeczy automatycznie się poprawiają i nie zawsze wszystko uda się wychwycić.

 

Jeśli chodzi o zdjęcia, u nas na forum też jest taki zapis o którym wspominasz. Ale tak jak napisałeś, ja też uważam, że to fajna promocja i po prostu zdjęcia zegarków. Nikt tu nawet złotówki na tym nie zarabia, a wręcz poświęca darmowo swój czas tylko i wyłącznie po to, aby nasza pasja była lepiej widoczna, a takie nasze profile na Instagramie mają tylko pokazać, że "Polacy nie gęsi i swoje zegarki mają" :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu  :)

 

Co do drugiej części wypowiedzi, to naturalnie ja nikomu nie zarzucam chęci zarobku, czy promowania się kosztem innych. Absolutnie. Nie taki był sens mojej wypowiedzi, ale być może niezbyt jasno się wyraziłem. Chodziło mi tylko i wyłącznie o taką koleżeńską przyzwoitość na zasadzie "- Cześć. Mamy taką inicjatywę, że chwalimy się zdjęciami ładnych zegarków na naszym profilu na Instagramie i chcemy skorzystać z Twojej fotografii. Czy wyrażasz zgodę? - Pewnie, nie ma problemu." i tym sposobem sytuacja jest czysta, nikt nikomu nic nie zarzuci (ludzie są niestety różni), a sam autor będzie wiedział, że jego zdjęcie zasili szeregi galerii na Instagramie.

 

Albo zwyczajnie dodać taki wpis do regulaminu naszego forum i po temacie, chyba że już jest, to proszę wybaczyć moją niewiedzę  ;)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Czyje to zdjęcie? Twoje?

 

Nie ja nie mam takiego pięknego zegarka.

 

Zdjęcia są kolegi Smycel  : 

 

post-48855-0-63351900-1514071247_thumb.j

 

 

post-48855-0-68358100-1512158487_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze recznie zrobione przez kolege z forum Leszka K. reszte ja zlozylem

Sczesliwego Nowego Roku  i wspanialych zegarkow .

post-65121-0-79919600-1514831772_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr gilosze wyglądają super :-) Dobrze że to Ty je kupiłeś.

 

A tutaj piękne zdjęcie kolegi Kwiatka - może się obrazić ale zdjęcie jest nr1 i musi być pokazane  :wub:

 

3uUx8ju.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10463440_GMG_4789.jpg

10463441_FMG_6527.jpg

10463442_GMG_0066.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne fotki i zegarek. Dziękuję za pokazanie bo to radość dla moich oczu :-)

Pozdrawiam Leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moje próby marne  ;)

post-34987-0-96010800-1515153138_thumb.jpg

post-34987-0-91686500-1515153142_thumb.jpg

post-34987-0-82938700-1515153145_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogrodzie wszystkie zdjęcia są ładne :-)  a i zegarki nieczego sobie - zadbane i dopieszczone w tych tujkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W ogrodzie wszystkie zdjęcia są ładne :-) a i zegarki nieczego sobie - zadbane i dopieszczone w tych tujkach

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia. Powolutku będą gościły na Instagramie. Dzięki wielkie.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.