Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Reluton

Jaki Diver - znowu..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jakiś czas temu kupiłem na bazarku zmodyfikowanego stargate. Też miałem obiekcje co do "poprawiania" oryginału, ale wszystko jest super, a modyfikacje w moim przypadku tylko na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam swojego nurka. Zastanawiałem się nad dwoma pomarańczowymi, a kupiłem czarnego :-)

SKX007 to taki "must have", więc skorzystałem z okazji i voila! Teraz mogę spokojnie polować na OM1/OM2. Na liście jest jeszcze SRP773. No i może Blue Ray, albo jakiś Mako XL...

post-99654-0-83767700-1508528969_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam, narzekanie na znaczek orienta to już chwytanie się brzytwy przez tonącego  :P  mam Orange Raya i uważam, że był to jeden z najlepszych zakupów w moim życiu. Jaki Orient ma znaczek każdy widzi, ja nic do niego nie mam. Na pewno wolę rykowisko niż "X" które teraz Seiko pcha gdzie i jak się tylko da

potwierdzam, też mam RAYa orange. Kosztował mnie latem 2015r. nowy na niemieckim sklepie internetowym równo 400 zł. Jest dokładny i świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.