Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ejzo

Płacenie zbliżeniowo zegarkiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanie czy ktoś widział czy takie naklejki nfc z banku że mogę go przykleić z dołu Orient Mako i będę mógł nim płacić? Jeśli nie to wie ktoś czy można by było jakoś upchać taką naklejkę w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś zobaczyć jaki kształt anteny ma taka naklejka- czy można wyciąć na dekiel.

Pod deklem może być za mało miejsca.

W sumie to możesz sobie wszyć w pasek.

 

Z drugiej strony radzą aby karty z nfc nosić w ekranowanych etui aby ktoś tego nie zgrał np. smartfonem i nie wykorzystał.

Dlatego warto się zastanowić... czy ułatwiać sobie życie czy złodziejom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Witam! Mam takie pytanie czy ktoś widział czy takie naklejki nfc z banku że mogę go przykleić z dołu Orient Mako i będę mógł nim płacić? Jeśli nie to wie ktoś czy można by było jakoś upchać taką naklejkę w środku?

Filip Szymaniak kiedyś szył pasek który miał taką możliwość. Nie pamiętam teraz szczegółów co to dokładnie było i z jakiego banku, ale można zapytać u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był pasek z technologią firmy get invis z którą współpracuję.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych dzielnicach, np. na Jeżycach, płacenie zegarkiem to nadal dość popularny sposób.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych dzielnicach, np. na Jeżycach, płacenie zegarkiem to nadal dość popularny sposób.

i najlepsze - nie trzeba kombinować czy karta się zmieści, czy się przyklei, czy nie odpadnie itd. Płacisz i już  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych dzielnicach, np. na Jeżycach, płacenie zegarkiem to nadal dość popularny sposób.

Na Grunwaldzie ponoć też, tak jak u nas w Legnicy na Zakaczawiu, największa ilość lombardów w mieście. Można też się opcjonalnie wykupić od obitego pyska, lub odwrotnie, zapłacić obitym pyskiem i stracić zegarek, telefon, torebkę.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.