Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maverick_mk

Paski nietypowe

Rekomendowane odpowiedzi

witam,  widziałem kiedys robione przez kogos nietypowe paski skorzane z motywem przeszyc jak na piłkach do baseball , koszykowka i chyba w tym samym zdjeciu były motywy superbohaterów z komisków marvela,  czy ktos mi moze podac namiar bo teraz kompletnie nie moge tego zlokalizowac 

 

z góry dzieki 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igor robił paski z piłki baseballowej. Napisz do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, widziałem kiedys robione przez kogos nietypowe paski skorzane z motywem przeszyc jak na piłkach do baseball , koszykowka i chyba w tym samym zdjeciu były motywy superbohaterów z komisków marvela, czy ktos mi moze podac namiar bo teraz kompletnie nie moge tego zlokalizowac

 

z góry dzieki

Na grupie fb czasoholicy widziałem to zdjęcie, zapytaj, od razu ci odpiszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki a który dokładnie Igor bo w spisie uzytkowników jest ich sporo :>? z gory dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez andygp1
      Od jakiegoś czasu coś tam dłubię w skórce .Co prawda na zaprzyjaźnionym forum nieco się chwaliłem , ale tutaj jeszcze nie to i nadszedł ku temu czas
       
       






    • Przez karolpietak67
      Cześć :) Tutaj jeszcze mnie nie było , także postanowiłem się pojawić . Wykonuje paski na zamówienie ze skór egzotycznych lub włoskich . Dotychczas działałem tylko na grupach facebookowych , ale postanowiłem dodać posta tutaj i wstawić kilka przykładowych zdjęć pasków wykonanych w ostatnim czasie . Zapraszam również do mnie na instagrama Ashton_watch_strap_maker , gdzie można zobaczyć moje prace :) . Każdy pasek wyceniam idywidualnie . Zapraszam do kontaktu tutaj lub na instagramie :) 





























    • Przez Nefron
      Witam,
      Chciałbym zaprezentować kilka może kilkadziesiąt a może nawet kilkaset pasków,bo kto wie jak ta pasja się dalej rozwinie Jak narazie sprawia mi to wielka frajdę stworzenie czegoś co może być przydatne a nawet może się komuś podobać. (Z góry przepraszam za wstawienie tak zdjęć ale nie przewidziałem rozmiaru jaki można umieścić w jednym poście postanawiam poprawę). Oto parę pasków na początek:
       
      1. Pasek wykonany ze skóry węża morskiego, wymiary 20 mm x 18 mm, długość 120 mm x 84 mm.
       
      2. Pasek wykonany ze skóry bydlęcej licowej, ręcznie barwiony, wymiary 22 mm x 20 mm, długość 120 mm x 84 mm.
       
      3. Pasek wykonany ze skóry bydlęcej licowej, ręcznie barwiony, wymiary 20 mm x 18 mm, długość 120 mm x 84 mm.
       
      4. Pasek wykonany ze skóry cięlęcej tłoczonej wymiary 22 mm x 20 mm, długość 120 mm x 80 mm.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.