Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

malyjoe3k

Jaki zegarek do 700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam zegarka do 700 zł, preferuje firmy Casio diesel (mogą być również inne) .

Kiedyś byłem zainteresowany kupnem zegarka marki Armanii na stronie czaszegarkow.pl lecz po trochę dłuższym przeanalizowaniu jej stwierdziłem ,że tam są same podrobki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel to też nic dobrego. Ot chińszczyzna firmowana logo producenta ciuchów.

Casio to dobry kierunek. Zobacz jeszcze SEIKO i kilka jego brandów - Lorus czy Pulsar. Na pewno lepsze rozwiązanie niż gaciowe marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolega powyżej dobrze prawi, majtkowiec to zły kierunek. W tych pieniądzach można już znaleźć fajne zegarki od SEIKO/ORIENTA/CITIZENA. Może gdybyś podał trochę więcej szczegółów dotyczących tego, jaki zegarek Cię interesuje /wielkość, przeznaczenie, mechanizm/, łatwiej by było zaproponować Ci coś konkretnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się o to,że chce kupic mojemu synowi zegarek, a wśród nastolatków górują marki Cassio (model g-shock) i diesel , nie wiem która marka jest lepsza i wykonanie jest adekwatne do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się o to,że chce kupic mojemu synowi zegarek, a wśród nastolatków górują marki Cassio (model g-shock) i diesel , nie wiem która marka jest lepsza i wykonanie jest adekwatne do ceny.

 

Diesel to też nic dobrego. Ot chińszczyzna firmowana logo producenta ciuchów.

Casio to dobry kierunek. Zobacz jeszcze SEIKO i kilka jego brandów - Lorus czy Pulsar. Na pewno lepsze rozwiązanie niż gaciowe marki.

 

Kolega powyżej dobrze prawi, majtkowiec to zły kierunek. W tych pieniądzach można już znaleźć fajne zegarki od SEIKO/ORIENTA/CITIZENA. Może gdybyś podał trochę więcej szczegółów dotyczących tego, jaki zegarek Cię interesuje /wielkość, przeznaczenie, mechanizm/, łatwiej by było zaproponować Ci coś konkretnego. 

 

Już wiesz bo odpowiedzieli że Diesea nie warto kupić.

Jak chcesz kupić coś bardziej ciekawszego niż casio G to może wybierzesz coś z Casio EF https://zegarownia.pl/zegarki-casio/casio-edifice

lub jak koledzy polecali lorus, pulsar, orient, seiko, citizen bo do 700 zł coś na pewno znajdziesz

Ale jak dla nastolatka to myślę że seiko lub casio ef będzie efektowny i spełni oczekiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie diesel :)

 

 

Edit - tylko jak kupować jakiego G-Shocka'a to na pewno nie z OLX, lub przynajmniej tutaj wcześniej się zapytać - ponieważ te modele są masowo podrabiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli wśród nastolatków faktycznie "rządzą" Casio i Diesel i spośród tych marek chcesz wybierać, to nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Casio będzie lepszym wyborem. Dla nastolatka to pewnie sam bym się rozglądał za jakimś G, choć zgaszam się, że ciekawszym wyborem będzie coś z Casio EF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio to spoko zegarki, ale  w tym przedziale budżetowym zaintersowałbym się jeszcze na Twoim miejscu zegarkami od Tissot. Dobry solidny sprzęt.

Pytanie, czy zegarek musi być jakiś wybajerzony. Pytam, bo taki model jak np Tissot  Classic Dream Gent: http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Tissot_Classic_Dream_Gent_T0334101605301_T0334101605301-2626.html moim zdaniem będzie dobrym wyborem. Dobrym i posłuży na trochę. To tylko taka moja sugestia-dygresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Casio to spoko zegarki, ale  w tym przedziale budżetowym zaintersowałbym się jeszcze na Twoim miejscu zegarkami od Tissot. Dobry solidny sprzęt.

Pytanie, czy zegarek musi być jakiś wybajerzony. Pytam, bo taki model jak np Tissot  Classic Dream Gent: http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Tissot_Classic_Dream_Gent_T0334101605301_T0334101605301-2626.html moim zdaniem będzie dobrym wyborem. Dobrym i posłuży na trochę. To tylko taka moja sugestia-dygresja.

Zegarek spoko, tylko czy sprawdzi się jako zegarek dla nastolatka  ;)

IMHO, w podanym budżecie jednak marki japońskie oferują więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja. Pytanie czy fakt, że ktoś jest nastolatkiem to nie może nosić fajnego, gustownego zegarka - tylko musi nosić jakiś model z plastiku lub innego tworzywa sztucznego? Wg mnie nie. Ba! Będzie nawet w pewnym sensie pozytywnie wyróżniał.

Na rynku jest tyle szmerów bajerów dla nastolatków jak smartfony, tablety czy inne gadżety, że chociaż zegarek może być klasyczny i ponadczasowy. Czy w przypadku japońskich modeli można więcej uzyskać - nie byłbym tego taki pewien. Mówimy przecież o zegarkach za 700 zł a nie za 7 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kwocie Lorusy, Pulsary bym sobie odpuścił a brał coś o bardziej uznanej marce i lepszej jakości. Wystarczy na Citizena lub Orienta. Brandy nie zawsze są tej samej jakości. Niestety sam się o tym przekonałem. 

Już lepiej rzeczywiście brać jakiegoś edifice z "bajerami" który i wyglądem i firmą mu podpasuje.

greenmag podał fajnego linka. Jest z czego wybierać do podanej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.