Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość maniek6600

Nie działa godzina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek6600

Koledzy stałem się posiadaczem zegarka Citizen as2020 i mam z nim problem.Otóż sekundnik chodzi co 2 sekundy a duże wskazówki stoja tzn nie pokazują aktualnego czasu. Nie wiem czy to oznaka słabej baterii czy co...ALe gdyby była słaba bateria to chyba by wyświetlał aktualną godzinę.....

 

P.S nie macie może instrukcji obsługi tego zegarka...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb awaryjny, brak energii.....

 

Wystaw go na działanie promieni słonecznych


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6600

Dzięki kolego....Mam nadziję że tak będzie.....Najlepieij pod jaką lampę go dać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6600

podróba?

 

 

post-57555-0-56267100-1507315841.jpeg

post-57555-0-81171100-1507317799.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się na tym nie znam ale jakby to była podróba to skąd by miała tryb awaryjny ?

próbujesz go ładować światłem ?

zobacz dowolną instrukcję to pisze ile jakim światłem a ile na słońcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na parapecie bedzie mu dobrze, w słonecznym pomieszczeniu.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6600

Jest tak wyładowany że na parapecie nie da rady pewnie...Mam lampe ledową spróbuję pod tą lampą potrzymać z godzinę aż ruszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6600

Nie swoje kolego tyle że teraz taka pogoda i nic to nie daje....A na parapecie leży już 2 dni i nic się nie zmienia...Pewnie akumulator do wymiany....Znacie jakiś dobry punkt w Poznaniu gdzie mi wymienią akumulator???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6600

Poleżał ze 2 dni na parapecie. I tak czasami sekundnik chodzi co 2 sekundy wtedy wskazówka minut się porusza ale wskazówka godzin stoi.Nie można go ustawić ani nic...Nic się nie dzieję...Próbowałem go zresetować ale nic nie dało...Dzwoniłem do serwisu i oni powiedzieli by spróbować pod lampą led gdyż słońca teraz mało...Dziwi mnie to że nie mogę ustawić wogóle godziny i to że wskazówka godzinowa stoi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6600

Akumulator wysiadł.....Naprawa z wymianą 200 zł,,,,Swoją drogą mam edifice eqs-500 i tam jest to lepieij rozwiązane.Tam casio zatrzymuję się około 22 jak jest ciemno i wzbudza się dopiero jak dostanie swiatło....Znajomego tak zegarek lezał 5 lat w pudełku.Po otwarciu ustawiał się pare minut ale chodzi do dziś i nie trzeba go tak koniecznie wystawiać na słońce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.