Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

malakser

Oebra

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zegareczek wpadł . Ładnie tyka , koperta stalowa , tarcza w niezłym stanie , szkielko już niestety gorzej  :(  Marka zupełnie mi nie znana więc liczę że może coś mi o niej powiecie . Być może to "niskobudżetowy szwajcar" . Z tego co dojrzałem pod balansem to siedzi tam ETA 2783 . http://www.ranfft.de...&2uswk&ETA_2783 z tego wynika że rocznik 1969-1976 ale może potraficie to zawęzić ? Za wszelkie informacje będę wdzięczny .

16227de43142d955med.jpg

663371740d859f1fmed.jpg

b05546611dd12e25med.jpg

 

c21321a08c9b251dmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka raczej mało znana, zegarek moim zdaniem bardzo ładny (choć datownik do roboty, jak sądzę), stylistyka typowa dla lat 70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek ma opcje szybkiej zmiany daty i mam wrażenie że była jakby w pół ruchu zatrzymana stąd efekt na zdjęciu . Pracował u mnie z dwa dni i w tym czasie datownik przeskakiwał normalnie . Zaniosę go do majstra na przegląd i wymianę smarów to przy okazji sprawdzi datownik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.