Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adrastos

Seria Meccanico od Armaniego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Trochę zawód ale muszę zweryfikować najbliższe plany i na zegarek będzie "mniej". Znacznie mniej.

 

Myślałem o zegarku Armani AR4644 lub 4664. Mechanizm automatyczny, jak ocenicie te zegarki? Wiem co sądzicie o markach modowych ale jeśli chodzi o wygląd to odpowiadają mi te zegarki - tylko zastanawiam się jak ocenić to co maja w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz  "Wiem co sądzicie o markach modowych"  to przecież wiesz  jak oceniamy te zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szkoda Twoich pieniędzy. W kwotach, jakie trzeba zapłacić za Armaniego jest sporo ciekawych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Witam,

Trochę zawód ale muszę zweryfikować najbliższe plany i na zegarek będzie "mniej". Znacznie mniej.

Myślałem o zegarku Armani AR4644 lub 4664. Mechanizm automatyczny, jak ocenicie te zegarki? Wiem co sądzicie o markach modowych ale jeśli chodzi o wygląd to odpowiadają mi te zegarki - tylko zastanawiam się jak ocenić to co maja w środku.

A wyczaiłeś co to za mechanizm ? Bo o to przede wszystkim chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co mi wiadomo, to w środku są seagulle. W cenie tego armaniego kupisz 3 chińczyki z identycznym mechanizmem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Armani automat AR4656 i mnie wyleczył niestety z marki mimo, że wizualnie bardzo mi się podobał i był prezentem więc miałem do niego sentyment.
Najpierw był problem ze wskaźnikiem rezerwy chodu - serwis, potem przestał się nakręcać - też serwis. Za 3 razem znowu problem z nakręcaniem plus wydawało mi się że późni w minutach na dobę - dowiedziałem się, że usterka nie do naprawienia i dostałem zwrot kasy.

 

edit: Przy okazji - ktoś wie gdzie mogę odszukać jaki mechanizm siedział w środku? Zastanawiam się czy miałem pecha i jakiś sprawdzony Seagull mi padł, czy jednak coś słabego było tam zainstalowane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam,

 

mam 2 zegarki Armaniego - jeden kwarcowy, a jeden właśnie z serii "mechanico". Ten pierwszy chodzi już dzielnie 10 lat i wygląda super, przy okazji jest inspirowany baaardzo mocno Omegą Seamaster, natomiast ten mechaniczny szybko odmówił współpracy. O wskaźniku rezerwy chodu nie wspominam, bo zrąbał się natychmiast. Poważnie szkoda kasy na mechaniczne, ale kwarcowe mają to coś i w tym budżecie do 600-800 zł, jak Ci się bardzo podoba to polecam. Nie ważne co ludzie będą tutaj pisali, design tych zegarków jest bardzo ciekawy, chociaż wyraźnie przypomina droższe marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.