Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miłośnik zegarków

zapytanie o autentyczność

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem  w zamian za Rakietę 24 H Rakietę Kopernik .Nie wiem czy to autentyk czy składak .Może coś więcej dowiem się o tym zegarku-latach produkcji , popularności .Załączam zdjęcia

post-99212-0-40736800-1507473014.jpg

post-99212-0-17077800-1507473045_thumb.jpg

post-99212-0-34509900-1507473066_thumb.jpg

post-99212-0-24078700-1507473088_thumb.jpg

post-99212-0-22276700-1507473110_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz negocjuję wymianę Zwiezdy z 1951 r.  ponieważ tą ,którą posiadam nie jestem nawet w 50 % pewny  jej autentyczności .Pokazywałem zdjęcia na stronie Klubowej ale nie dostałem podpowiedzi  w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz negocjuję wymianę Zwiezdy z 1951 r.  ponieważ tą ,którą posiadam nie jestem nawet w 50 % pewny  jej autentyczności .Pokazywałem zdjęcia na stronie Klubowej ale nie dostałem podpowiedzi  w temacie.

 

Witaj Miłośniku - widzę że interesują Cię zegarki Radzieckie - warto zapytać w dziale z zegarkami tylko ruskimi 

Wklej ponownie zapytania tutaj  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/104232-czy-ten-zegarek-jest-w-100-oryginalny/page-221?do=findComment&comment=2100773

tutaj szybko dostaniesz odpowiedź 

Polecam też cały dział  http://zegarkiclub.pl/forum/forum/45-zegarki-rosyjskie-i-radzieckie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz negocjuję wymianę Zwiezdy z 1951 r. ponieważ tą ,którą posiadam nie jestem nawet w 50 % pewny jej autentyczności .Pokazywałem zdjęcia na stronie Klubowej ale nie dostałem podpowiedzi w temacie.

Autentyczna musi być, bo chyba żadne chińskie rączki nie podrabiały radzieckich zegarków w im właściwych latach, co najwyżej może mieć podmienione części, wskazówki niewłaściwe dla modelu, zmienioną kopertę, brak pierścienia, wkładki, itp., ale to już koledzy od ruskich potrafią prześwietlić zegarek do ostatniej śrubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Miłośniku - widzę że interesują Cię zegarki Radzieckie - warto zapytać w dziale z zegarkami tylko ruskimi 

Wklej ponownie zapytania tutaj  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/104232-czy-ten-zegarek-jest-w-100-oryginalny/page-221?do=findComment&comment=2100773

tutaj szybko dostaniesz odpowiedź 

Polecam też cały dział  http://zegarkiclub.pl/forum/forum/45-zegarki-rosyjskie-i-radzieckie/

 

Umieszczałem na stronie Zegarki Rosyjskie i Radzieckie -wpisałem Nowy Temat -opisywałem temat jako identyfikacja zegarka i umieszczałem zdjęcia, Czy coś robiłem nie tak? Chcę w przyszłości nie popełniać błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieszczałem na stronie Zegarki Rosyjskie i Radzieckie -wpisałem Nowy Temat -opisywałem temat jako identyfikacja zegarka i umieszczałem zdjęcia, Czy coś robiłem nie tak? Chcę w przyszłości nie popełniać błędów.

Zaraz coś zaradzimy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

A propo po Kopernika.

 

Produkcja to lata 80 ub. wieku. Co do autentyczności.  Wszystko wydaje się być OK za wyjątkiem dwóch elementów:

1. Koronka - oryginalna powinna być trochę inna. Poniżej masz przykład.  To jednak element który się zużywał i często był wymieniany. Można poszukać oryginału ale za bardzo bym się nie przejmował.

 

2. Wydaje mi się też że wymienione było szkiełko. Oryginalne powinno być z lekkim kantem, brzegiem, Twoje wydaje się być zaokrąglone. To też element który często wymieniano. Tu już z oryginałem może być problem ale też bym się nie przejmował.

 

Poza tym pozostałe elementy są OK.

 

post-26962-0-10560100-1507710940_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy byłem mały ojciec nosił „Kopernika” z czarną tarczą. Niestety nie przetrwał ów zegarek do naszych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.