Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DubiBubi

Nadgarstki, Citizeny, Seiko, milimetry

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien dylemat zastanawiam sie nad kupnem diver'a Seiko Skx007 albo Skx013 tylko nie wiem jaki rozmiar lepiej bedzie wygladal na moim nadgarstku.

Mam też pytanie odnośnie tego czy zegarek z załącznika nie jest dla mnie za duzy ?

 

<a href=https://zapodaj.net/26e0ad08c0cce.jpg.html>20171008_202820.jpg</a>

<a href=https://zapodaj.net/bfc421db68c3e.jpg.html>20171008_203156.jpg</a>

 

I na podstawie zdjęcia moze da rade ktos doradzic jaki zegarek (007 czy 013) bedzie wyladal jwgo zdaniem lepiej i jakies argumenty najlepiej ;)

 

z gory dzieki wierze, ze ktoś mnie tutaj zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SKX to wejdź na YT tam są niezliczone ilości filmów na temat tego dylematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem citizen z foto nie jest za duzy. Najważniejsze abys sie w nim dobrze czul, a nie zeby sprawial dyskomfort.

Jesli chodzi o seiko to na 007 bym stawial, bo diverek troche "masy" powinien miec :-)

SKXa 007/009 spokojnie przymierzysz w jakims sklepie z sikorami w najbliższej galerii i wtedy mozesz zdecydowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem dzisiaj 007 i niby ok ale wolalbym troche mniejszy. Na zdjęciach 014 wydaje sie jednak sporo mniejszy :/ Sa jakiez diver'y seiko ze srednica np 40mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze Orient Ray/Mako - mają wymagane przez Ciebie 40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.