Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arkad4

Alpina z ebay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Interesuje mnie ten zegarek

http://www.ebay.de/itm/Alpina-Avalanche-Extreme-Herren-Automatikuhr-AL-525LBS3AE6-/142410320951?hash=item2128510c37:g:Hm0AAOSwstJZOoY~

Czy, ktoś może kupował coś u tego sprzedawcy? Zastanawia mnie ilość niezaakceptowanych transakcji, czyżby byli nie przejednani i nie wysyłają poza Niemcy?

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

oczywiście że mogę nie wysyłać poza Niemcy, wielu sprzedawców na ebay.de tak ma

Historia bardzo dobra i można śmiało IMO kupować, ebay to nie sralle...o,  tu wszystko widać jak na dłoni i do tego paypal który praktycznie nie tylko w teorii chroni kupującego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja ci wyjaśnię : na Ebay jest mozliwość  kupna poprzez  Preisvorschlag Senden czyli " złożenia oferty " - chodzi o to że możesz złożyć dowolna propozycje ceny , wiec jak sie domyślasz wszelkiej maści cwaniacy , szukający okazji i wreszcie naiwni składają oferty - one sa potem właśnie widoczne jako odrzucone. Ja ostatnio sprzedałem Trasera  na eBay niemieckim za 350 Eur + szip a miałem oferty 150 Eur  :) więc rozumiesz dlaczego sa odrzucane .

Jeżeli chcesz kupić skorzystaj z tego i tez złóż ofertę ale w granicach rozsądku , tylko pamiętaj ze jeżeli sprzedający zaakceptuje ofertę jest to równoznaczne z kliknięciem kup teraz  wiec nie będziesz mógł sie wycofać.

Przed złożeniem oferty zapytaj o koszty wysyłki, tak jak u nas mogą być dziwne kwoty , bo czasem widzę 99 eur !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dzisiaj skontaktować ze sprzedawcą. Może jednak uda i wyślą zegarek do Polski.

Szczerze nawet nie wiedziałem, że istnieje taka opcja z propozycją ceny :unsure: Nigdy nie korzystałem z eBaya, dlatego mogę być dla nich mało wiarygodny. Dzięki za wyjaśnienie.

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze by było gdybyś miał konto w serwisie płatniczym PayPal - to taka ebayowska wersja PayU czyli system płatności internetowych mocno zintegrowanych z ebay, Amazon etc , bez PayPal trudno bedzie cos kupić na ebayu .


Aha, to ważne: ebay jest bardzo ciekawie zrobiony bo chyba kazdy kraj ma swoją wersje czyli polska ebay.pl, irlandia ebay,ie etc, to nie wszystkie usługi ani parametry są zamienne . Wcześniej wspomniana opcja złożenia oferty nie jest mozliwa w kazdym serwisie , ta twoja Alpina ma opcje Preisvorschlag Senden ale tylko gdy zalogujesz sie do Ebay.de , ta sama aukcja widoczna w ebay.pl tej opcji juz nie ma .  Co zrobić aby skorzystać z tego ? Po prostu trzeba sie zalogować do niemieckiego ebaya , czyli Ebay.de a login i hasło ten sam co w naszym ebayu tylko cała witryna sklepowa bedzie też po niemiecku ! Wtedy też kupujesz w ebay.de i np wniosek o zwrot czy reklamacje musisz pisać do ebay.de . To samo sie tyczy kazdego innego ebaya: hiszpanskiego, brytyjskiego, austriackiego etc.

 

<do moderatora: moze to przeniesc gdzies indziej potem?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrego niusa dla ciebie: zapytałem tego sprzedawce o wysyłke , wiec wysyłają i co najważniejsze wysyłka do PL jest free :D  

 

I tym dobrym uczynkiem sprawiłem ze mam nabitych 50 postów i moge szpamowac ogórki po bazarku :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrego niusa dla ciebie: zapytałem tego sprzedawce o wysyłke , wiec wysyłają i co najważniejsze wysyłka do PL jest free :D  

 

I tym dobrym uczynkiem sprawiłem ze mam nabitych 50 postów i moge szpamowac ogórki po bazarku :ph34r:

Dzięki, też już się dowiedziałem :D

Nawet zaproponowałem swoją cenę i kupiłem.

Dzięki za pomoc.

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jeszcze dla potomnych zostaw info jaką propozycję zaakceptował sprzedawca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-10%

 

to może jeszcze dla potomnych zostaw info jaką propozycję zaakceptował sprzedawca :)

-10%

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.