Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hemel

Zegarki Rhythm- opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Ostatnimi czasy na stronie mojego dostawcy Japońców(dutyfreeislandshop) pojawiły się zegarki marki Rhythm. Większość na Miyocie, wyglądają dość solidnie.

Nie mogę na ich temat znaleźć informacji/ opinii, czy może ktoś z kolegów ma taki zegarek?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarek automat marki Rhythm. Noszę go od 2 tygodni i jestem nim zachwycony: prosta forma, gliszowana tarcza, doskonałe wykonanie, szafirowe szkiełko, sygnowana koronka i bransoleta, przeźroczysty dekiel, idealne proporcje, ale co najważniejsze, prawie bezbłędna dokładność. Przez pierwszy tydzień sóźniał się ok. 2 s na dobę, w drugim tygodniu wyrównał do 1 s. Jest dużo dokładniejszy niż moje inne ( w tym szwajcarskie i japońskie) zegarki. Nie wspomnę za ile go kupiłem, bo i tak nikt w to nie uwierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że w zegarkach rhythm znajdują się mechanizmy od seiko jak i od citizena. W moim modelu nam werk NH35A produkowany przez seiko. W porównaniu z moją 5 jest dużo dokładniejszy. Niestety, ten model jest już niedostępny, a na stronie producenta znalazłem bliźniaczy ale z mineralnym szkiełkiem zamiast szafiru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy cenach takich jak na duty , prezentują się ok.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Hey kupował ktoś w tym sklepie Duty ? Jak z płatnością jest możliwość płatności przelewy24? Jak długo czeka się na przesyłkę? Gwarancja w kraju?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarek automat marki Rhythm. Noszę go od 2 tygodni i jestem nim zachwycony: prosta forma, gliszowana tarcza, doskonałe wykonanie, szafirowe szkiełko, sygnowana koronka i bransoleta, przeźroczysty dekiel, idealne proporcje, ale co najważniejsze, prawie bezbłędna dokładność. Przez pierwszy tydzień sóźniał się ok. 2 s na dobę, w drugim tygodniu wyrównał do 1 s. Jest dużo dokładniejszy niż moje inne ( w tym szwajcarskie i japońskie) zegarki. Nie wspomnę za ile go kupiłem, bo i tak nikt w to nie uwierzy.

Przymierzam się do zakupu Rhythma A1401. Jak spisuje się Twój automat po kilku miesiącach? Jaki jest Twój model? Będę wdzięczny za informacje z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Hey kupował ktoś w tym sklepie Duty ? Jak z płatnością jest możliwość płatności przelewy24? Jak długo czeka się na przesyłkę? Gwarancja w kraju?

Kupował, płatność przez PayPal, uzbroić sie trzeba w cierpliwość, zegarek szedł ponad miesiąc, właściwie półtora.

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Przymierzam się do zakupu Rhythma A1401. Jak spisuje się Twój automat po kilku miesiącach? Jaki jest Twój model? Będę wdzięczny za informacje z pierwszej ręki.

Bardzo dobre wykonanie, solidny kawałek zegarka. Przesylam zdjęcia, może pomogą w decyzji. Jest u mnie zbyt krótko zeby cos powiedzieć, napewno jest super dokladny. Generalnie to Adhd podpowiada mi sprzedaż i osiągnięcie nastepnego celu :) heheh ale to juz choroba1b16f082bf0c318e33a4c37e25e9c5ab.jpg464a1ea6295bd1936a6c4e97756a8e7d.jpga44d6a747b61ea363adad59b0fbd6ef5.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotografie. Rhythm pozostaje na liście, ale pokus w zegarkach co nie miara, więc musi poczekać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez MrGraff
      Witam,
       
      Ostatnio w poszukiwaniu zegarka naręcznego, mechanicznego do 500 zł, trafiłem na stronę:
      http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/rhythm-as1612s02-as1612s-02-japan-automatic-sv-series-sapphire-swarovski-crystal-black-watch
       

       
      Zegarek jak znalazł - automat (na mechanizmie Seiko), szkło szafirowe, wysadzany kryształami Swarovskiego, ładny, klasyczny, minimalistyczny design oraz zaskakująco niska cena. 
       
      Więc moje pytanie gdzie jest haczyk? Firma w Japonii jest chyba cokolwiek znana (wg ich strony produkują dużo zegarków stojących, muzycznych itp., głównie jednak kwarcowych), natomiast na świecie - nic. Nie wiem co o tym sądzić. Zegarki wydają się być klasy Seiko, Orienta i Citizen, ale  w  jeszcze przystępniejszych cenach. Z racji braku dużego asortymentu obecnie na stronie duty free island shop mógłbym się nawet zdecydować na ten, bo wpadł mi w oko. 
       
      Pozdrawiam,
       
      MG
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.