Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

naka

heuer autavia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wujek posiada zegarek "heuer autavia" jak się okazało, jest on niby cenny (ocena innego znajomego) chciałbym się dowiedzieć czy to faktycznie prawda, zegarek nie jest w stanie idealnym ale ma juz swoje lata, zresztą co będę opowiadał sami możecie ocenić po zdjęciach które zrobiłem dzisiaj, z góry dziękuje za odpowiedź

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doprowadzenie do jako takiego stanu tez nie bedzie niska


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Kopertę można łatwo doprowadzić do świetnego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że to jest orginal? cieszę się z tego, zdaję sobie sprawę że renowacja jest kosztowna, ale pytanie czy warto go naprawiać czy sprzedać w takim stanie jakim jest?, na ten moment wiem że jest on coś wart a jak mogę się dowiedzieć jaki jest jego faktyczna wartość?, rozumiem że regulamin forum zabrnia podwania wycen w temacie ale czy można podesłac taką wiadomość na pw? dziękuje za szybkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Tylko nie wierz w PW, bo jestem przekonany, że gotowy ktoś cię orżnąć. Popatrz sam, zacznij się orientować. Być może tak zacznie się Twoja przygoda z zegarkami i wyprowadzisz ten zegarek na prostą czego Ci życzę. Jeżeli myślisz o szybkim spieniężeniu to szkoda. Aha, nie wal w kiche z wujkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz widze zasypana skrzynke pw ofertami "dam czekolade z okienkiem" :)

 

Jesli nie nosisz zegarkow to sprzedaj na allegro od 1zl- z pewnoscia sprzeda sie za mniej wiecej jego wartosc w tym stanie.

Jesli nosisz zegarki czy wujek nosi to warto zainwestowac w niego pieniadze i nosic lub zostawic jako inwestycja bo raczej taniec on nie bedzie.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już ktoś dostałem pewien oddzew, w tym momemcnie jestem na etapie zbierania informacji co to jest za model, i jaka jest jego wartość, w tym momencie wiem ze to heuer autavia rok 1961-1963 ref 3646 tylko potrzebuje dobrego potwierdzenia, (w lombardzie podobno chcieli go za 10tys, (wujek info)) , ze sprzedażą się nie spieszy lepiej go poznać lepiej a póżniej się dobrze zastanowić nic na hura  :D z wujkiem dobrze żyje dlatego to ja mu szukam  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Juz widze zasypana skrzynke pw ofertami "dam czekolade z okienkiem" :)

 

I teksty "i tak nikt Ci więcej nie da. Dobra, dorzucę 100 i ZARA BENDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz widze zasypana skrzynke pw ofertami "dam czekolade z okienkiem" :)

 

Jesli nie nosisz zegarkow to sprzedaj na allegro od 1zl- z pewnoscia sprzeda sie za mniej wiecej jego wartosc w tym stanie.

Jesli nosisz zegarki czy wujek nosi to warto zainwestowac w niego pieniadze i nosic lub zostawic jako inwestycja bo raczej taniec on nie bedzie.

Właśnie nikt się nie określa co dostane  :D właśnie tutaj nie chodzi o wystawienie na allegro i szybkie pieniądze tylko o znalezenie jego faktycznej wartości czy jest orginalny i czy jest wart swojej renowacji, a jak tak to ile taka może kosztować, a wujek już go nie nosi w kieszeni tylko leży schowany  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do renowacji to koszta zaleza od tego co chcesz z nim zrobic i z jakim rozmachem.

Najwazniejsze jest znalezenie zakladu ktory zrobi to z glowa.

Na poczatek przeczytaj sobie przygody forumowicza hiob i losy jego autavii.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec tak temat jest prosty! ;):D

Jeśli chcesz go sprzedać to nie warto nic z nim robic! Prawdziwy kolekcjoner bedzie chciał zrobic to po swojemu! Twoje podejście jako początkujący albo wogule nie znający tematu Vintage bedzie takie zeby wyglądał jak nowy a ten zegarek nie jest taki i to go tylko skrzywdzi!

Wartość takich Zegarkow polega na tym ze są jak najbardziej w Oryginalnym stanie!!!

Temu troche brakuje i skompletowanie takiego egzemplarza nie jest tanie a i czasami dla zwykłego zjadacza czhleba prawie nie możliwa ;) w niskiej cenie.

Zegarek i tak ma dość duża wartość cieżko osiągalna na polskim rynku!

Wiec jeśli masz na mysli go sprzedać to zostaw tak jak jest naprawde przyszły kolekcjoner bedzie zadowolony a i ty nie stracisz na tym! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację, Twoje naprawienie tylko pogorszy sytuację, aby zrobić to należycie potrzeba doświadczenia i wiedzy której nie masz. Zegatmrek będzie dużo wart tylko wtedy gdy będzie w pełni oryginalny a to czasem trwa latami, znalezienie części i doprowadzenie do oryginalnego stanu.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/HEUER-VINTAGE-PUSHER-FOR-AUTAVIA-CARRERA-CALCULATOR-SKIPPER-OR-SIMILAR-MODEL-P4-/253157672137?hash=item3af15f84c9:g:1cQAAOSwZ1BXddlP 

tu masz same knefle (podaje pogladowo bo nie wiem czy do tego modelu)

ale w tym przypadku lepiej by bylo poszukac uzywne i zostawc w takim stanie jak jest ew szybke wymienic by byl bardziej czytelny ( stara zostawic )


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za taki oddzew, będę się trzymał tego co mi doradzacie czyli nie będę nic przy nim robił tylko zostawię to nowemu nabywcy o ile zostanie sprzedany  :D skupię się na wycenie jego wartości w takim stanie jaki mam go na dzień dzisiejszy, również będę próbwał znaleźć jakieś osoby które pomogą mi w wycenie  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za taki oddzew, będę się trzymał tego co mi doradzacie czyli nie będę nic przy nim robił tylko zostawię to nowemu nabywcy o ile zostanie sprzedany  :D skupię się na wycenie jego wartości w takim stanie jaki mam go na dzień dzisiejszy, również będę próbwał znaleźć jakieś osoby które pomogą mi w wycenie  B)

Łebski gość - nic nie mówiąc powiedział wszystko  :)  lubię inteligentnych ludzi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już ktoś dostałem pewien oddzew, w tym momemcnie jestem na etapie zbierania informacji co to jest za model, i jaka jest jego wartość, w tym momencie wiem ze to heuer autavia rok 1961-1963 ref 3646 tylko potrzebuje dobrego potwierdzenia, (w lombardzie podobno chcieli go za 10tys, (wujek info)) , ze sprzedażą się nie spieszy lepiej go poznać lepiej a póżniej się dobrze zastanowić nic na hura :D z wujkiem dobrze żyje dlatego to ja mu szukam :P

Pewnie w tym stanie i mając na uwadze koszty renowacji to dobra cena, z tym ze pewnie tak mówili na zachętę gdyby przyszło do finalizacji napewno chcieliby dać dużo mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zegarek warto albo zrobić w Tag Heuer monitorując proces, żeby oryginalne części nie zginęły lub zrobic serwis i poszukac na sieci odpowiednich przycisków. A potem, jeśli ma iść na sprzedaż - wystawić go w kilku dobrych miejscach lub przez kolekcjonerów puścić info, że zegarek jest. I wtedy można mówić o realnych kwotach :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę" 
       
       
      Cena: 9 700 zł.
       













    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie, nie ma nawet za bardzo śladów od desk divingu,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę"
       
       
      Cena: 10 500 zł.
       













    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie, nie ma nawet za bardzo śladów od desk divingu,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę"
       
       
      Cena: 10 500 zł.
       













    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie, nie ma nawet za bardzo śladów od desk divingu,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę"
       
       
      Cena: 10 500 zł.
       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.