Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miromat

Chronograf Eberhard &Co z 1920r - one-pusher. Co z nim począć?

Rekomendowane odpowiedzi

Trafił mi się chronograf Eberhard one-pusher a właściwie to co z niego zostało. Brak koperty, zapewne była złota i jakiś barbarzyńca sprzedał ją do przetopienia.

Niestety, drugiej takiej oryginalnej raczej nie znajdę i  w związku z tym pytanie?

 

Co z tym robić? Szukać stalówki (są takowe?)

 

Czy oddać komuś kto będzie bardziej potrzebował, np lepszej tarczy czy mechanizmu (na razie nie działa).

 

15896414.jpg

 

15896415.jpg


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jedyną szansą na przywrócenie zegarka do życia, jest zdobycie stalowej koperty. Czy firma wypuszczała repliki dawnych modeli w kopertach stalowych?

 

Jakieś sugestie?


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma wypuściła repliki w srebrnych kopertach.

W Poznaniu z tego co pamietam to mając wzór byliby wstanie dorobić kopertę.

Natomiast straciłem kontakt z obecnym właścicielem chro eberharda który unie kiedyś leżakował. Podzwonie ale ciężka sprawa.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.