Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
pmk1981

Wymiana werka w kwarcowym Fossila

Recommended Posts

Witam, czy ktoś by wymienił w Fossilu arkitekt FS-4092 werk kwarcowy w Warszawie? Jak byłby mniej więcej koszt?

post-100468-0-53684300-1508079805.jpg

post-100468-0-35733800-1508079840.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By damiangr
      Dzień dobry, 

W moim Worldmasterze zerwał się wałek naciągu - niestety w taki sposób że nie jestem w stanie go wyjąć (wałek zerwany wewnątrz mechanizmu).
      Boję się, że uszkodzę mechanizm - proszę o kontakt jeśli znacie kogoś kto może to naprawić (w obecnej sytuacji wyślę go najchętniej do naprawy więc cała Polska).
      Będę też wdzięczny za polecenie zegarmistrza, który może taką usługę wykonać - a może i przy okazji nieco ten mechanizm wyczyścić i nasmarować.

Pozdrawiam
      Damian

• By bipr
      Ponieważ kolejny raz "padł" mi mechanizm Ronda 515 proszę o poradę na co można go wymienić "plug & play" ? 

Zegarek to żadne cudo - Adriatica 8056.515.1 - ale mimo, że ma kilkanaście lat i nosiłem go b. często to jest w dobrym stanie (koperta ze stali nierdzewnej, szkiełko szafirowe) i po prostu go lubię ;-))

Co nie zmienia faktu, że już mnie trochę wkurza, że mechanizm jest tak nie trwały ...

Podsumowując chciałbym go jeszcze ponosić i nie wiem czy ponownie wkładać: https://www.mechaniz... 515&results=91 (zakładająć, że taki tam siedzi a nie jakiś HH2 albo HH6 ;-) czy jest szansa na coś trwalszego ? 

Z góry dziękuję za fachowe porady.

ps przepraszam, że powtarzam post (nieco bardziej rozbudowany publikowałem już dziś w dziale "zegarki szwajcarskie") ale najwidoczniej był w złym miejscu ;-)

• By jastase
      AS 1580 do czyszczenia
    • By Putny
      Witam wszystkich, zainteresował mnie zegarek z ogłoszenia i jeśli można prosić o pomoc w potwierdzeniu autentyczności to będę wdzięczny. Niby nie pieniądze, ale po co wyrzucać w błoto...
      https://www.olx.pl/oferta/polautomatyczny-zegarek-fossil-CID87-IDAV9aJ.html
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.