Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blackcat

Zegarmistrza poszukuję - wysyłka zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję rzetelnego, sprawdzonego zegarmistrza.

Zegarki będę wysyłał pocztą i tak też chciałbym je odbierać. Może jest taki ktoś na forum, albo macie na takiego namiar?

 

Zakres prac:

- dobór i wymiana szkieł różnej maści (szklane do Seiko/Citizenów i plastikowe do ruskich, płaskie i wypukłe)

- czyszczenie i smarowanie zegarków mechanicznych

- polerowanie stalowych kopert

- inne drobne naprawy zegarków naręcznych a'la "złota rączka" :)

 

Tak plus minus 4 zegarki w miesiącu się znajdą, czyli pewnie wysyłka by była jednorazowo w komplecie.

Może ktoś coś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę Pana Adama Graczyka z Katowic. Wysyłałem mu już kilka zegarków (polerka kopert, wymiana szkła) i usługa zawsze była wykonana rzetelnie i terminowo. Można śmiało dogadać się do zapłaty za pobraniem i dostaje się również paragon. Dobry kontakt mailowy i telefoniczny, a także nawet za pomocą facebooka. Ceny wg mnie konkurencyjne.

 

Drugą opcją jest zakład Yes w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Zarówno Pan Andrzej Piasecki jak i Marek Batycki to pełen profesjonalizm. Wysyłałem im zegarki i nie było problemów z odesłaniem (teraz mieszkam we Wrocławiu, więc często tam wpadam). Jak były jakieś obsuwy czasowe to zaraz dostawałem smsa od Pana Andrzeja. Obydwóch serdecznie polecam bo znają się na swoim fachu, a i o różnych ciekawostkach związanych z zegarmistrzostwem i nie tylko można posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.