Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TomaszM23

Swiss Military Hanowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Jestem tutaj nowy, więc proszę o wyrozumiałość :)

 

 

Podoba mi się zegarek Firmy Swiss Military Hanowa z serii Arrow. Link: https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/06-4224-30-002

Możecie mi polecić tą firmę?

Co niej sądzicie?

Może ktoś używał podobnego zegarka?

Jeśli tak, to co nim sądzisz?

 

Proszę o pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z tej firmy Troopera, którego dostałem w prezencie. Działa bez zrzutu, ale sam bym nie kupił bo: kwarc,szkło mineralne(już coś fam na nim niestety widać). Wizualnie i wykonanie bez zarzutu. Przemyśl ten zakup bo w tej cenie znajdziesz coś ciekawszego.

Ps. Musi być kwarc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm jest dla mnie obojętny. Zastanawiam się również nad Tissotem https://www.maxtime.pl/zegarek-tissot-t116-617-36-057-00-meski-chrono-xl.html

Bardzo lubię zegarki ze skorzanymi paskami, a szczególnie w kolorze brązowym. Niestety, nie znalazłem wiele ofert, które by mnie zainteresowały. Jedyne te dwa do których podałem linki. A co do szkła, to dobrze by było, żeby zegarek miał szafirowe szkiełko :)

Co sądzicie nt. firmy Tissot?  Jest godna polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.