Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LionSwwy

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy ktoś miał może styczność ze sklepem internetowym zegarkinareke.pl?

Mają bardzo konkurencyjne ceny, i dlatego wolałbym się upewnić, czy nie kupię podróby.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem do czynienia, ale patrząc na szczegóły, regulamin itp., podane dane firmy raczej obstawiałbym że jest w porządku jeśli chodzi o oryginalność produktów.

Tylko pytanie co Ty tam chcesz kupić, bo właściwie 2 lub 3 marki z dłuuuugiej listy są warte jakiegokolwiek zainteresowania.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Citizen AU1040 08E. Jest na tej stronie tańszy niż jak patrzyłem w innych sklepach, tylko problem w tym, że ta strona mi się trochę nie podoba i chciałem się trochę upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Citizen AU1040 08E. Jest na tej stronie tańszy niż jak patrzyłem w innych sklepach, tylko problem w tym, że ta strona mi się trochę nie podoba i chciałem się trochę upewnić :)

Citizen się raczej mieści na krótkiej liście marek stamtąd, o których pisał poprzednik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta strona bardzo nie podoba... Jest niedopracowana, zwróćcie uwagę na tytuły podstron, nikt ich nie zmienił w szablonie. Zresztą, adres strony to zegarkinareke.pl (swoją drogą sama nazwa jest podejrzana), a tytuł głównej strony to Lubimy gadżety. Jakieś 3 lata temu oba te sklepy (lubimygadzety i zegarkinareke) pojawiły się już w sieci, i był wokół nich szum, że prawdopodobnie sprzedają podróbki. Nie wiem, czy to prawda, i nie wiem, jak to wygląda teraz, ale ja bym nie ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.