Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

erzlot

Badische lunar

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi w ręce miesięczniak Badische. Na razie jest w robocie, ale z nim dostałem taką dziwną wygiętą w 2-ch kierunkach blaszkę.

Jakoś nie kojarzę do czego ona służy - może jakaś podpowiedź?post-57894-0-42062500-1509039329_thumb.jpgpost-57894-0-13066000-1509039330_thumb.jpgpost-57894-0-92786900-1509039330_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest blokada włosa na czas transportu. Montujesz ją od dołu na tylną płytę mechanizmu. Dolna zawieszka wchodzi w oczko i opiera się zatyczką o boki

blokady. 

 

Edit.

Znalazłem zdjęcie z zamontowaną taką właśnie blokadą. 

post-28411-0-22702600-1509307804.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek, nie po raz pierwszy mnie zadziwiasz swoją wiedzą.  Zapytałem się sprzedawcy (Anglik) co to za blaszka i odpowiedział, że to chyba nie z tego zegara, ale leżała obok, więc ją dołożył tzn przykleił taśmą do tylnej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.