Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
MaxTime

Zobacz zegarki ze specjalnej kolekcji NBA Tissot

Recommended Posts

Marka Tissot oraz amerykańsko-kanadyjska liga koszykarska NBA przygotowały na stadionie Shanghai Mercedes-Benz Arena „Pokaz technologii Tissot i NBA”.

Po raz pierwszy tak nowatorski system pomiaru czasu, opracowany specjalnie dla potrzeb NBA, został wykorzystany w Chinach. Z tej okazji zaproszono legendę NBA, gracza nagrodzonego za najlepszą grę defensywną w NBA, czterokrotnego lidera NBA w blokach, dwukrotnie zaliczonego do najlepszego składu defensywnego NBA. Camby, bo o nim mowa, wyjaśnił konieczność pomiaru czasu w koszykówce i podzielił się wspomnieniami niezapomnianych chwil w swojej karierze, a następnie wraz z Susan Chen, Country Managerem Swatch Group China, Li Li Leung, wiceprezydentem NBA Global Partnerships oraz Leo Chu, wiceprezydentem NBA Global Partnerships, uruchomił system pomiaru czasu Tissot i NBA. 

Zobacz kolekcję zegarków Tissot NBA.

Pełna oferta zegarków Tissot.

tissot.jpg?1508139144402

tissot-czas-w-nba.jpg?1508139171703

tissot-nba.jpg?1508139186940

tissot-sport-nba.jpg?1508139202717

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MarcelJas
      Kupię zegarek o nr t127.407.11.031.00  zależy mi na dobrym stanie. 
    • By cxax
      Szukam zegarka automatycznego na bransolecie, na co dzień do biura. Do koszuli i marynarki, ale również do bardziej sportowego stroju.

Wstępnie wybrałem 3 modele:
      1. CERTINA DS-1 Vintage Powermatic Big Date

2. TISSOT Gentleman Powermatic Silicium Black

3. HAMILTON Jazzmaster Day Date Automatic (ewentualnie wersja z samym datownikiem, bez dnia)

W rezerwie trzymam jeszcze modele:
      - CERTINA DS-8 Powermatic
      - HAMILTON Khaki Field King Automatic - fajny, wolę bardziej minimalistyczną tarczę.
      - HAMILTON Khaki Aviation Pilot Day Date - chyba trochę za duży.

Mój obwód nadgarstka to jakieś 17,5cm. Co wybrać? Czy są między nimi jakieś istotne różnice czy też brać ten, który bardziej się podoba?

• By Stach
      Jak w temacie, kupię Tissota t670/t671 najlepiej z szarą tarczą, ale mogą być inne :D
    • By Cilof
      Cześć,
      Nadszedł czas na wybór kolejnego zegarka do kolekcji.
      W dotychczasowych niewielkich zbiorach nie posiadam zegarka ze Szwajcarii, poniżej to co udało mi się uzbierać:
      Bulova 97A150
      Seiko SRPC17K1
      Festina F16885-2
      Pulsar PU4003X1
      Budżet jakim dysponuję to około 1400zł, wiem że na szwajcara to mało, do tego w automacie, ale moją uwagę przyciągnął oto ten zacnie wyglądający Tissot:
      https://jubitom.com/zegarki/tissot/t-sport/gentleman/zegarek-tissot/t0984073605201
      Zegarek będzie noszony w pracy do koszuli wizytowej.
      Bardzo proszę o opinię czy w tej cenie znajdę coś innego zgodnego z moimi wygórowanymi wymaganiami oraz w zaplanowanym budżecie (nie musi być nowy).
      Również proszę o informacje na temat sklepu, ponieważ zegarek jest jeszcze dostępny na stronie marko.pl

• By pgmaster
      Bardzo chętnie kupiłbym coś takiego jak na zdjęciu, lub podobnego. Mus to takie same wskazówki i rozmiar 37mm

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.