Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zapraszamy do naszego nowo otwartego sklepu z zegarkami Casio. Całą kolekcję zegarków Casio znajdziecie w naszym sklepie zegarkicasio.pl

Edited by MaxTime

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ras232
      Hej, 

Kupiłem szkła ochronne na ekran, jednak samego zegarka już nie. Okazał się dla mnie ciut za mały niestety. Pasują do GW DW 5600 i 5610, zapewne też do innych modeli z tej serii. Stan 10/10. Opakowanie otwarte w celu zrobienia zdjęć, są 2 sztuki plus dwie ściereczki, mokra i sucha. Cena 20 zł. Wysyłka inpost 14 zł lub 1 zł poprzez pewien portal. Wysyłam w pudełku lub kopercie w wypełnieniem - folia, gazety itp. W przypadku pytań proszę pisać. Zapraszam 

• By T Atomicus
      Witam
      Jak wygląda u was podświetlenie w oryginalnym g-shocku DW-5600?
      Chodzi mi o tego zakręcanego, stalowego.
      Wydaje mi się, że kiedyś nieco lepiej mi świecił. Teraz widzę, że podświetlenie jest tylko z jednej, lewej strony. Czy tak powinno być?
      I czy można z tym coś zrobić?
    • By Topaz
      CASIO MTP-1215A. Nietypowa tarcza z oznaczeniami godzin po arabsku. Chroniona koronka, dzień miesiąca, stal ładnie obrobiona (polerowana i szczotkowana), luma w kolorze zielonym na wskazówkach i kropkach indeksów, bransoleta trochę trzeszczy ale tragedii nie ma.

• By Rhotax
      Czy komuś kiedyś udało się naprawić coś takiego:

Zasadniczo chodzi o to jakim klejem (i czy w ogóle) to 'chyci'.
      To od paska w zegarku serii Casio Tough Solar i czasami w specyfikacji piszą, że to pasek z żywicy
      https://www.skywatches.com.sg/reviews/brands/casio-watches/men/aq-s810wc-4av-casio-mens-tough-solar-sports-watch-aq-s810wc.htm
      a czasami piszą, że to..."plastik" (polyutherane ?)
      https://www.qoo10.sg/item/CASIO-AQ-S810W-TOUGH-SOLAR-ANALOGUE-DIGITAL-100M-MEN-WATCH-NEW/415488240?__langcd=en&__currency=USD
    • By tolok
      Kupię zegarek jak w temacie w dobrej cenie  Najlepiej nowy, interesuje mnie też używany w stanie idealnym/bardzo dobrym.
      Proszę o wiadomość na PW.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.