Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fasolus

Jaki pasek do mojego Citizena ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Nie znalazłem w dziale z zegarkami tej marki takiego tematu, więc samo postanowiłem go założyć. Będziemy tu zamieszczać zdjęcia naszych Citizenów, w celu uzyskania porady, jaki pasek by najlepiej pasował do naszego zegarka :D

 

Zacznę od siebie. 

 

post-66888-0-13737000-1509205594_thumb.jpg

 

Na czym byście go chętnie zobaczyli ? Myślałem o jakimś fajnym nato w kolorze oryginalnego paska. Co wy na to ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa.

Zegarek z militarnym rodowodem, więc skórzane NATO, bądź zielone NATO, jak najbardziej by pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na meshu, ale zazwyczaj militarne nato.

 

post-94542-0-48265100-1510485451_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa.

Zegarek z militarnym rodowodem, więc skórzane NATO, bądź zielone NATO, jak najbardziej by pasowało.

U mnie od wczoraj... NATO. Po prostu NATO.

Może i kolor "tentegualny", ale mnie się podoba ;)

 

28109144079_886249e108_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna ta czerwień, moim zdaniem warto nurka czasem ożywić.

U mnie "na poważnie".  :P

 

post-94542-0-88017200-1516880023_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się zdecydować, więc zakupiłem kilka pasków. Każdy z nich w zasadzie pasuje, ale czerwony, a właściwie "crimson red" to się nazywa wg producenta, chyba najbardziej. W rzeczywistości jest taki malinowy/burgund, zależy w jakim świetle.

 

Nawiasem mówiąc, to nigdy nie było dla mnie problemu, że "majtki" mają 20mm w uszach, ale przy NATO jednak 22mm wizualnie sprawdziłoby się lepiej chyba..

 

28109733569_f551b13aef_h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez eye_lip
      Jakiś czas temu w związku z planowanym uruchomieniem sklepu internetowego "wyposażyłem się" w zabytkową maszynę do szycia, napędzaną oczywiście nożnie.
       
      Ma chyba ze 100 lat, ale po wielu testach i nasmarowaniu udało się zaimplementować odpowiednie ustawienia do szycia nawet bardzo grubej skóry. Robiłem nawet testy na 5mm grubym kruponie i daje radę.
       
      Główne przeznaczenie to szycie różnego rodzaju wizytowników itp. np. te które można zobaczyć w tle na pierwszym zdjęciu:
       

       
      ... ale też cienkie eleganckie szycie. Promaster to typowy sportowy nurek, ale ktoś zażyczył sobie cienki drobno szyty pasek, za to w nurkowej długości
       
      Tak to wyszło, boki robione liniarką, materiał to jucht barwiony ok. 3,5mm:
       

       

       

       

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Brasta
      Witam serdecznie piszę z zapytaniem o Zegarek Citizen numer na dole tarczy to P8200-R8191-KY czy jest to podróbka czy może jakiś składaniec nie potrafię znaleźć takiego nigdzie. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. 



    • Przez Pawel777
      Witam.
       
      Od kilku dni Jestem posiadaczem Citizena z funkcją Radio Controlled. Niestety funkcja nie działa za każdym razem - częściej nie działa niż działa, nawet w tym samym miejscu, a od dwóch dni ich nie może "pobrać" czasu.
      Czy jest to normalne?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.