Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szpeniu

G Shock GN 1000C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam jak popełniłem błąd zakładając nowy temat, ale... może głowa mi za to nie spadnie? :) Ok, do rzeczy..

 

Kupiłem dzisiaj zegarek, jakim jest G shock GN1000c, i jest problem z nim... albo ze mna, gdyż nie mogę ustawić poprawnie godziny takiej, jak na cyfrowej tarczy. Różnica jest 18 minut.. jakbym nie ustawil..nie da rady..jakas ukryta wada, czy za bardzo skomplikowany jak dla mnie? Poprosiłbym o odpowiedz w miare wyjaśniającą :)

post-88308-0-18440100-1509376323.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Miałem to ostatnio w waveceptorze, trzeba skorygować położenie wskazówek. Wystarczyło zajrzeć do instrukcji, przynajmniej w moim przypadku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez reme
      Witam,
      Mam zamiar zakupu modelu Casio W-736H (lub ewentualnie Casio W-735H, praktycznie identyczne modele). W związku z tym mam nastepujące pytanie (raczej do posiadaczy tych modeli): Czy jest możliwość wyświetlenia aktualnego czasu podczas mierzenia czasu stoperem/timerem w tych modelach? Wiem z recenzji oraz instrukcji do tych modeli, że przed rozpoczęciem mierzenia czasu aktualna godzina jest wyświetlana u góry wyświetlacza, natomiast po rozpoczęciu mierzenia zmienia się ona w licznik minionych godzin. Czy jest jakiś sposób (np. przez kliknięcie przycisku ADJUST lub innego w trakcie mierzenia czasu) wyświelenia aktualnej godziny bez wyłączania stopera/timera i tracenia zmierzonego czasu? Dodam, że instrukcja do innego modelu świadczy o tym, że powinno być to możliwe: "https://support.casio.com/global/en/wat/manual/3464_en/VPCVSYgcuscjgp.html" Dodatkowo, czy są jakieś istotne różnice między tymi modelami (Casio W-735H, W-736H) oprócz wyglądu tarczy?
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Budynio7
      Witam wszystkich!
      Zalogowałem się ponieważ nie mogłem znaleźć podobnego przypadku...
      Otóż na zegarku widocznym na zdjęciach(już nie wiem czy to podróbka) postępując według informacji, które odszukałem, nie mogę ustawić godziny przez adjust
      Przytrzymanie tego przycisku oprócz włączenia lampki, nie robi nic. Jedyne manipulacje z godziną wychodzą mi przez mode i reverse. 
      Dodatkowo jeśli chodzi o ustawianie wskazówek też prosiłbym o pomoc
      Jest to prezent i z tego co widzę z tyłu model to GA-100. Strona casio takiego nie pokazuje, więc może rozwinięcie było na pudełku albo to niestety podróbka.
      Wiem, że jestem zielony w tym temacie, ale już mnie to irytuje i proszę o pomooc


    • Przez kudlaty889
      Witam, z góry proszę wybaczyć jeśli nie potrzebnie założyłem nowy temat ale nie znalazłem odpowiedzi na moje wątpliwości. Zostałem szczęśliwym posiadaczem zegarka Adriatica Classic Automatic (to chyba taki model, proszę oto link do wyglądu: http://zegarownia.pl/media/catalog/product/cache/1/zoomimage/bdf34bdab527020503fd616a6d19e782/z/e/zegarek-meski-adriatica-classic-automatic-a8142.5253a.jpg ),na mechanizmie eta 2824. Chciałem zapytać o której powinna się zmieniać data w zegarku? Po zakupie zmieniała się 2 minuty przed 12 w nocy, natomiast zauważyłem ostatnio że zaczeła się zmieniać 20 minut przed 12. Zegarek był na regulacji wskazówek u zegarmistrza u którego kupiłem (wskazówka godzinowa wybijała pełną godzinę dopiero około 10 minut po) oraz zegarek był na gwarancyjnej wymianie koperty ponieważ dopatrzyłem się wady fabrycznej. Proszę o pomoc czy da się to skorygować (oczywiście u zegarmistrza) żeby tak jak wcześniej data zmieniała się za dwie a nie za dwadzieścia? Czy ta zmiana ma związek z regulacją wskazówek którą przeprowadził zegarmistrz? Jestem laikiem jeśli chodzi o zegarki i jest to mój pierwszy automat. Pozdrawiam i dziękuje z góry. 
    • Przez SaO
      Witam kupiłem G-shocka i za nic w świecie nie potrafię ustawić godziny jak można ja ustawić opiszcie mi to łopatologicznie. Jak możecie opiszcie mi jego funkcje
      co ma w sobie bo za nic nie ogarniam xd
    • Przez Patryk7k
      Siema, dzisiał przyszedł mi nowy i zarazem pierwszy G-shock GA-100B-7AER od ZIBI moje pytanie to, czy moge, ewentualnie jak to zrobić żeby obok godziny zamiast strefy czasowej wyświetlał się dzień tygodnia
       
      pozdrawiam i proszę o odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.