Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bumbum35

Parnis ale który?

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko są mechanizmy ST25, w ostatnim linku wydaje mi się że zdjęcie jest pomylone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli planujesz zakup na aliexpress to proponuje poczekac do 11.11 (beda wyprzedaze).

Warto tez zainteresowac sie cashbackami (mozna uzyskac 6-10% zwrotu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli planujesz zakup na aliexpress to proponuje poczekac do 11.11 (beda wyprzedaze).

Warto tez zainteresowac sie cashbackami (mozna uzyskac 6-10% zwrotu).

11.11 to wiem, ale co to są te cashbacki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli planujesz zakup na aliexpress to proponuje poczekac do 11.11 (beda wyprzedaze).

Warto tez zainteresowac sie cashbackami (mozna uzyskac 6-10% zwrotu).

 

Nooo- ale radziłbym zachować czujność - ze swojego doświadczenia wiem że tuż przed 11.11 niektóre sklepy na ali podnoszą ceny by potem je nieznacznie obniżyć jako wyprzedaż...w rezultacie czasami wychodzi drożej niż w zwykłym czasie ...wystarczy porównać ceny sprzed tego okresu - w zeszłym roku kupiłem jednego Parnisa prawie $ 20 taniej...można - ale ostrożnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie ciekawa promocja, podzielcie się, na razie ww.model znalazłem za niewiele ponad 70$. Ciekawe ile będzie 11.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooooo... jakby ktoś zobaczył Parnisa square GMT to wołajcie... albo coś ładnego tak w ogóle.  :D Jakiś czas temu widziałem też na forum ciekawego nurka od Reef Tigera i nie mogę teraz znaleźć o jaki zegar chodziło. :huh:   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koperty z GTM Vintage lub cały zegarek = w dobrej cenie przytulę nawet kilka sztuk  :)

Jak by co to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.