Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darecki

Zegarek dla wojska

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powinien się znaleźć chyba raczej w „Żarty żartami”..... żenada. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

A jak ten model dobrze im się sprzeda to pójdą za ciosem i kolejna limitka będzie z kremówka i Papieżem a jak nie kupisz tzn ze jesteś niewierzący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"We współpracy z żołnierzami Jednostki GROM..."  

Co te chłopaki robią, teraz ten gniot, a wcześniej zdaje się brali udział w promocji jakiś garniturów - żenada... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy ćpiecie ludzie ostatnio to ja nie. Przecież kilkakrotnie producent tu na forum wypowiadał się, że chce tymi zegarkami uhonorować żołnierzy GROM-u, a nie startować w przetargach wojskowych. Miały być dwie wersje, dla operatorów i cywilne. Nie wiem co z tego wyszło, ale jak na moje robienie sensacji z tej "informacji" jest chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie projekt w stylu Bell & Ross, ale jak słusznie zauważył kolega Zeyomad, lekturę należy zacząć od opisu producenta a nie od artykułu ze szmatławca.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dlatego wkleiłem link do strony producenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmar.

To sie odnosiło do wygladu zegarka.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zegarek charakteryzuje się militarno-technicznym wzornictwem, zaś modułowa budowa pozwala na jego adaptację do różnych warunków".

 

O co może chodzić z tą "adaptacją do różnych warunków"? Jakoś ciężko mi to sobie zwizualizować, ale ja generalnie jestem bez wyobraźni :)

To jest głupi artykuł byle jakiego szmatławca, który nawet nie rozumie tego co pisze. Dajmy sobie już z tym spokój i niech ktoś zamknie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega zacytował fragment ze strony producenta....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając co producent miał na myśli tworząc to coś - faktem jest to że stworzył dziwny koszmarek :)  A powyższe informacje o producencie jak dla mnie potwierdzają dziwną ostatnimi czasy aktywność GROMu w dziedzinie próżności. 

Jak już żołnierze pragną angażować się w tworzenie gadżetów to niech wezmą przykład choćby z projektu w wyniku którego powstał Traser Black Storm, Luminoxy czy inne kultowe zegarki militarne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega zacytował fragment ze strony producenta....

Oooo, faktycznie. Co nie zmienia dla mnie faktu, że ten temat to debilizm. Równie dobrze dyskusja mogłaby być zaczęta w temacie producenta.

 

Pomijając co producent miał na myśli tworząc to coś - faktem jest to że stworzył dziwny koszmarek :)  A powyższe informacje o producencie jak dla mnie potwierdzają dziwną ostatnimi czasy aktywność GROMu w dziedzinie próżności. 

Jak już żołnierze pragną angażować się w tworzenie gadżetów to niech wezmą przykład choćby z projektu w wyniku którego powstał Traser Black Storm, Luminoxy czy inne kultowe zegarki militarne. 

Jak sam zauważyłeś, to powstają zegarki przy takiej współpracy, a że w naszym kraju nie ma renomowanych marek, to od czegoś trzeba zacząć. Poza tym jestem ciekaw tej aktywności w dziedzinie próżności GROM-u. Możesz podać więcej przykładów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, faktycznie. Co nie zmienia dla mnie faktu, że ten temat to debilizm....

Dość ostro...

Ja uwazam ze temat jest ok, przynajmniej szersze grono dowie się o tym projekcie, min ja sie dowiedziałem :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam zauważyłeś, to powstają zegarki przy takiej współpracy, a że w naszym kraju nie ma renomowanych marek, to od czegoś trzeba zacząć.

 

Myślę, że znajdzie się kilka fajnych zegarków wypuszczonych ostatnimi czasy w Polsce więc chyba jednak można. W dodatku są sporo tańsze niż regularna cena za to cudo czyli 2599zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą modułowością pewnie to może chcieli to połączyć (jako baza) np. z wysokościomierzem dla spadochroniarzy/destantowców, albo zaczepienie zegarka w Rosomaku czy innym pojeździe. Ideowo nie byłby to głupi pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobry pomysł, właśnie wpadł mi do głowy. Można nie kupować, jeśli się nie podoba. K...a jestem genialny!


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobry pomysł, właśnie wpadł mi do głowy. Można nie kupować, jeśli się nie podoba. K...a jestem genialny!

Geniusz w prostocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusz w prostocie :)

Dobra, przyznaję, mnie też się nie podoba. Ale gdybym nie był wielbicielem zegarków a np. podciągnięć na drążku, skradania się wzdłuż ściany za plecami kolegi w pochylonej pozycji, zjeżdżania z helikoptera na linie, strzelania z broni wyborowej... patrzyłbym na to zupełnie inaczej. I być może przekonałby mnie fakt, że na żadnym G-shocku nie znajdę napisu ,,OPERATOR".

 

Ps, jakbym na co dzień pracował koparką to również bym się skusił.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dodam, że jak sobie wyobrażę kamizelkę taktyczną, buty Lowa, zielony kombinezon, gogle przeciwodłamkowe, kominiarkę, jakies karabinczyki, mp5 i jakies inne zabawki, to jest to jedyny zegarek mechaniczny który mi tu pasuje. Niestety, nie wszystko nadaje sie do garniturów.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwny. Chcieli chyna sprawdzić, czy jest popyt, więc zrobili podaż, ciekawe jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.