Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

foti

Zabezpieczenie zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem czy dobrze trafiłem z tematem i czy jest w odpowiednim miejscu

Jak nie proszę admina o przeniesienie.

 

Trafiłem w necie na informację o płynnym szkle

http://www.mobiletrends.pl/titanaid/

 

służy do zabezpieczenia ekranu telefonu i pomyślałem ze jeśli to rzeczywiście działa 

to można by to może zastosować do metalowych elementów zegarka? Koperta, bransoleta. NIe powinny sie wówczas rysować np od biurka itd.

Czy ktoś to stosował na telefonie? A może ktoś wpadł na podobny pomysł i stosuje już na zegarku?

Co sądzicie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preparat porównywalny do powłok ceramicznych na lakier samochodowy. Jeśli nanoczastki mają za zadanie wyrównywanie powierzchni, to zwiększą śliskośc powierzchni, co może nawet w jakimś stopniu uchronić przed drobna rysą. Jednak uważałbym z tymi nanocząstkami na przedmiotach codziennego użytku, które mogą wnikać w nasz organizm w taki sposób, jak stary znajomy eternit.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

mogą wnikać w nasz organizm w taki sposób, jak stary znajomy eternit.

Sorry za OT, ale do organizmu wnika i szkodzi AZBEST, będący składnikiem eternitu. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokładniej to jego mikroskopijne włókna, ale nie o szczegóły mi chodziło, a o zwykły przykład.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.