Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ostek

Promocje Aliexpress 11/11

Rekomendowane odpowiedzi

Ile maksymalnie może iść taka przesyłka?

 

Ja swojego Parnisa zamówionego 11/11 otrzymałem wczoraj więc blisko po 2 mesiącach. Mój status zatrzymał się na 04/12 i raptem wczoraj wszystko ruszyło lawinowo. WER Warszawa -> WER Lublin -> Urząd Pocztowy -> Odbiór

 

Cierpliwości Tiger przyjdzie, a jak dojdzie to się pochwal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mój ostatecznie nie przyszedł. Status przesyłki ostatni to: 17.11.17r.- wysłano pocztą lotniczą. Niemniej jednak bez problemu pod 2 dniach od zakończenia dispute pieniądze wróciły na kartę. Chwilowo odstraszyło mnie to od większych zakupów na ali i nabyłem zegarek rodzimej produkcji. Choć nowe pióra wieczna zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie część będzie twierdzić, że to i tak chińczyk w większości, ale zdecydowałem się na formmeistera night blue od kolegi z forum. Cóż.. jak Parnis nie dotrał to trudno. Wprawdzie VC odległy od Parnisa (chciałem kupić model Nordic 05 z czarną tarczą(, ale też na miyocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów zetknął się z taką sytuacją że zamówiony z Ali zegarek przyszedł.. dwa razy?

W zeszłym tyg taki przypadek mialem. Pierwsza sztuka przyszła już ok 3tyg temu i nagle w czwartek kurier przynosi paczuszkę. Otwieram drżącymi z przejęcia dłońmi - zawsze mam parę rzeczy zamówionych więc nigdy nie wiem co otwieram - i patrzę a to drugi taki sam jak kiedyś. Zamówiłem jeden zapłaciłem za jeden a przyszedł dwa razy i na tej drugiej przesyłce był identyczny tracking number jak na pierwszej. I co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd Matrixa. :P


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety najtańszy z najtanszych. Kupiłem tylko dlatego że mi się spodobał po paru piwach ????

post-103024-0-67622000-1517945700_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ryzykował z tym pierwszym (militarnym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zegarki ze "stajni" Sea-Gull są dobrze i solidnie wykonane - na pewno niezawodne i trwałe - kwestią osobistych preferencji i gustu jest ich forma...ja - np.jakoś nie lubię wszystkich tzw. dziurbilionów czy szkieletorów...wolę te bardziej "tradycyjne"...

Co do samego Aliexpress - to obsługa i ochrona kupujących stoi na poziomie do którego nie można porównać żadnego z tego typu serwisów...taka moja - doświadczalnie sprawdzona opinia...Don't Worry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał styczność z tym sklepem na ali? CORGEUT Store. Mają dosyć sporo Parnisów, ale moje obawy wzbudzają ceny zegarków oraz napis "custom made one of edition" zamiast PARNIS.

Ten jest fajny, cena przystępna:

https://bit.ly/2DAMPSj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba taka słaba ucieczka przed prawem autorskim, ochroną patentową etc. Sam napis jest taki se. :wacko:  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem ten temat :o

Zakupiłem cztery zegarki na Ali w ten weekend - miał być Parnis ale w końcu padło całkowicie na inne wybory

 

Ruimas na srebrnej bransolecie na mechanizmie SEIKO NH38 - szafirowe szkiełkon turbilion

Z kuponami wyszedł mnie 31,15$ - http://bit.ly/RUIMASali

 

Cadisen - srebrny mesh, biała tarcze, wg sprzedawcy na mechanizmie Seagull tylko jaki model to już nie wiadomo...

Z kuponami kupiłem za 33,41$ http://bit.ly/CADISEN

 

Starking - po rozmowie ze sprzedawcą już sam nie wiem co tam siedzi - czy jednak mechanik na 17 kamieniach 21600/h czy automat, 21600/h, 33 kamienie, szafirowe szkiełko, turbilion - w każdym razie nie 28800/h

Kupiony za 59,85$ http://bit.ly/STARKING

 

Damski Starking - automat 28800/h, 25 kamieni, szafirowe szkiełko

http://bit.ly/STARKINGdamski

 

A miał być jeden zegarek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A czy ktoś wie czy promocje się sumuja? Mam kupon na zegarki - 19 dol za zakupy powyżej 60 dol, ważny do 26.11. Jednocześnie jest ogólna promocja w dziale moda/ zegarki - 15 dol za zakupy powyżej 50.

Ile zapłacę jak naśladuje koszyk na 61 dol zegarkiem i wykorzystam kupon? - 34 dol (15+19), czyli tylko 27?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.