Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ostek

Promocje Aliexpress 11/11

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz ze zatrzymali? Bo jeśli wnioskujesz po tym ze masz w trackingu info o odprawie celnej to nie znaczy ze będą go clić. Ja tak miałem z oboma i żaden nie został zatrzymany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, u mnie rzekomo był 3 dni na cle, a obyło się bez kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo, ale niestety climy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mojego nawet clic nie chca :) Do tego Polecony Priorytet nadany 3 dni temu zapadl sie po ziemie. Malo ludzi i swieta tlumacza na poczcie. To po ch.. sprzedajecie priorytet :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Do mnie priorytet już 5 dzień idzie, w statusie ma że oddano do doręczenia, więc albo coś nie tak z tym emonitoringiem, albo listonosz się nie bał i zaje.ał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie priorytet już 5 dzień idzie, w statusie ma że oddano do doręczenia, więc albo coś nie tak z tym emonitoringiem, albo listonosz się nie bał i zaje.ał.

Ja to bym.juz na poczte zadzwonil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo, ale niestety climy.

Jaki WER?

 

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mOkazjach mBanku jest 5% zwrotu za zakupy na Ali...


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Pagani dotarł, również obyło się bez dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegarek z ali zamówiony 11.11. jeszcze nie dotarł. Tracking też niespecjalnie działa, od 17.11 nic się nie zmieniło. Czekam, za 25 dni będę wstępować o zwrot pieniędzy, jeśli nie dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie. Mój Parnis też jeszcze gdzieś leci. Zamawiam sporo na aliexpress i nie dziwią mnie przesyłki na które trzeba czekać 40-50 dni (szczególnie te nierejestrowane). Jeszcze nie zdarzyło się żeby coś nie dotarło, a zamawiam czasem takie duperele jak buciki dla Barbie za 2zł czy osełka do noży za kilkadziesiąt groszy :) Nasze zegarki też na pewno dotrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 paczki ida... statusy zakonczyly sie kolejno 22, 25 i 27 listopada, wszystkie wciaz w drodze... zastanawiam sie na ile to trudnosci w transporcie, a na ile juz pozegnanie z zakupem... choc na wszystkich 3 mam dalej sugerowany termin dostawy : 08 - 19 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jeden też jeszcze w drodze, i też się status nie zmienia. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Dodatkowo okres przedświąteczny, być może już wszystko wylądowało w PL i utknęło.

Z 12 przedmiotów 8 już dotarło, jeden doleciał, 3 w drodze. Ale na bank wszystko dotrze.

A w razie jakichkolwiek kłopotów AliExpress działa szybko, sprawnie i zdecydowanie aby zadowolić klienta. Przetestowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jeden też jeszcze w drodze, i też się status nie zmienia. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Dodatkowo okres przedświąteczny, być może już wszystko wylądowało w PL i utknęło.

Z 12 przedmiotów 8 już dotarło, jeden doleciał, 3 w drodze. Ale na bank wszystko dotrze.

A w razie jakichkolwiek kłopotów AliExpress działa szybko, sprawnie i zdecydowanie aby zadowolić klienta. Przetestowane.

Dzisiaj moja paczka z 25.10 dotarła w końcu do kraju. Na święta raczej nie dotrze bo spędzi pewnie kilka dni w WER. Także trzeba się niestety uzbroić w cierpliwość.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po trafieniu do WER potrafiła paczka przyjść za dwa dni więc jest szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedna rzecz doszła tydzień temu. Dzisiaj dostałem maila z trackingu Aliexpress że dotarło co innego. Więc poszedłem po drodze na pocztę - nic nie ma. Sprawdzam na trackingu PP (niby majfrend twierdzi, że idzie przez TNT, ale tracking tej firmy nie przyjmuje kodu przesyłki) i...

 

...jest oznaczona jako doręczona gdzieś w okolicach Opola - po drugiej stronie kraju. Choć ten sam urząd pocztowy jest oznaczony jako nadawca, więc już nie wiem. Może przesyłają do mnie. [EDIT: tak samo było przy poprzedniej przesyłce, która dotarła normalnie]
(oczywiście o dwóch pozostałych od wysłania ani widu, ani słychu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież co roku niektóre zakupy z Dnia Singla i Czarnego Piątku docierają w styczniu - lutym. Nie ma co histeryzować, co najwyżej po przekroczeniu gwarantowanego terminu dostawy poruszyć odpowiednie dźwignie na Ali/GB. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przesyłkami to normalna loteria jest 21/11/2017 kupiłem zegarek  u jednego majfreinda i kilka narzędzi u innego. Narzędzia zameldowały się u mnie 12/12/2017 aż w szoku byłem a zegarek na cóż pocztą lotniczą do dzisiaj gdzieś w przestworzach jeszcze fruwa :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna procedura. U mnie już tak od kilku dni wisi. A potrafiło przyjść po 2-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł w końcu Didun. 

Tak na szybko dla Hrabiego pierwsze wrażenia:

ogólnie wykonanie jak na ten przedział cenowy dobre. Do tarczy, rozmieszczenia indeksów, wskazówek nie mam zastrzeżeń. Data lepiej w okienku centruje niż w Bajglu. Śrubki na bezelu dość równo ponacinane i ustawione.

Bransoleta niestety sztywna, szczególnie przy kopercie. Dopiero trzecie ogniwo ma większy luz, pierwsze dwa trzymają sztywno, przez co zegarek odstaje od nadgarstka. Z tego co kojarzę miałeś Bajgla więc wiesz o czym piszę, jednak w Bajglu z uwagi że sama koperta jest mniejsza jednak lepiej się on na nadgarstku układa. Spasowanie ogniw średnie bym powiedział, no AP to to nie jest ;) Plus za skręcane ogniwa. Zapięcie fajne, dobrze działa i dobrze spasowane. Plus też za zdobienie wahnika, dużo lepsze wrażenie niż w Bajglu.

Ogólnie czy kupiłbym jeszcze raz? Tak, za tą cenę jak najbardziej. 

Postaram się opisać dokładniej swoje cztery chińczyki i je porównać, ale to już pewnie w innym wątku.


I foty
e1d32d521a3034b96c46126f4064313a.jpgc739c7c3232d428fb9681addf4430b0a.jpg3ebf5ae642ed63587436ecd3fe79d1fe.jpg5e40595285beea6d733bd754a827bddd.jpg5a45a98844be6c1a0599d561ba20f725.jpg0f670bb4977fde330d6451d0086d949d.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te marki o których mówicie, to marki godne zaufania, które mają gwarancję, czy to taki eksperyment? Bo chętnie bym coś kupił :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krisu2

Dzięki! Bransolety wygodnej się po nim bym nie spodziewał, natomiast spodziewałem się też gorszego wykonania. Wygląda zdecydowanie przyzwoicie, jeśli chodzi o kopertę, bransę i tarczę. Troszkę rzucają się w oczy napisy, niezbyt równe, ale rozumiem, że bez zbliżeń jest ok? :)

 

@SzymonJestem

Eksperymenty. Z niedrogimi chińczykami zawsze jest jakiś ryzyk. W tym roku naciąłem się na jeden zegarek niesprawny, jeden fatalnej jakości, nawet jak na cenę, no i dziś doszły meshe. Bardzo fajne, ale nie te rozmiary, które chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hrabio, z napisami akurat tragedii nie ma, jak i z logo na tarczy. Bardziej to chyba kwestia perspektywy oraz tego że jak się dokładnie przyjrzeć to indeksy na 12 nie są idealnie pionowo umieszczone ale jakby lekko przekoszone, na pierwszym zdjęciu to chyba dość dobrze widać.

Postaram się porobić lepsze foty aby to uwidocznić.

 

Logo mi się podoba, jak chińczycy nieraz wymyślą logo to aż oczy bolą, ale tutaj się postarali, wypukły fajny kształt, dobrze wykonane, ładnie nałożone.

Całe szczęście że w Bajglu loga na tarczy nie dali bo bym chyba nie zdzierżył, już to na przeszklonym deklu wystarczy oby nim dzieci straszyć :)

Pagani też ma fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.