Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne 2017/18

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym przeprosić za moją nieobecność, niestety z powodu rodzinnych (pogrzeb bliskiej mi osoby) nie mogłem się pojawić. Oczywiście Eugeniusz został powiadomiony. Jest mi podwójnie przykro.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły, jak zawsze, wieczór, na którym niekwestionowaną gwiazdą była Pani Aneta, ale poznaliśmy również nową odsłonę Eugeniusza - wirtuoza  gitary :o. Atmosfera ciepła, nieśpieszna, niemecząca, z przednim winem i pysznymi ciasteczkami. Niskie ukłony dla organizatorów i gospodarza.

 

Dzięki uprzejmości Igora, no i może odrobinie szczęścia stałem się, posiadaczem niezwykłego egzemplarza Baselworld Brand Book 2017, który to sprawił, że noc stała się bardzo krótka.

 Do siego roku i następnego spotkania!


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za obecność i czynne uczestnictwo w spotkaniu. Słyszałem głosy, że było bardzo rodzinnie :)  W moim odczuciu  /chociaż w tym przypadku trudno mi być obiektywnym/ rzeczywiście tak było. Taka zaistniała atmosfera. To dzięki Wam ! Sympatyczne było że kilka osób zrobiło niespodziankę pozostałym. Słodkości od Karola i Kamila, cóż ... nie przypuszczałem, że są w Klubie aż tak utalentowani cukiernicy. Quiz się udał, ale nie za bardzo. Nie było ani jednej złej odpowiedzi !!! W przyszłości albo bawimy się bez dostępu do internetu albo ułożę pytania bardzo, bardzo trudne  :) Były niespodzianki, wystąpienia oficjalne, dużo muzycznej zabawy i nawet kolęda zaśpiewana przez Zosię. 

Pełniejszą relację ze spotkania wraz z kilkoma fotkami  zamieści Katarzyna na naszej głównej stronie. Zdjęcia już są i będą dostępne dla wszystkich. Został zmontowany też krótki film  /teledysk/ i on również będzie dostępny prawdopodobnie na naszym kanale youtube.

 

 

PS

 

dla Karola podwójne podziękowania - nie dość że potrafi czarować na płaszczyźnie cukierniczej, to jeszcze okazał się być świetnym aktorem, umilając nam wieczór recytacją  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.