Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

juventino

Sprzedaz zegarka - ale jak ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam zegarek Marki "Cyma" Jest to szwajcarski zegarek w bardzo dobrym stanie. Odebrałem zegarek pare dni temu od zegarmistrza który wycenił go na 429 funtów ( mieszkam w UK ).Chciałbym go sprzedać ale mam małe problemy. Czy polecacie jakieś strony internetowe, gdzie moge to zrobić ? Zalezy mi na jak najszybszej sprzedaży. Znalazłem podobny temat ale Pan miał zegarek warty 200 tysięcy złotych, także postanowiłem stworzyć nowy wątek bo miedzy 200 k a mniej wiecej 2 k złotych jest kolosalna róznica. Bardzo dziekuję za ewentualną pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że allegro  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na ebayu wczoraj. Również wystawiłem walizkę skórzaną ale jakieś słabe zainteresowanie widzę, mimo, że opis oraz wygląd ofert w moim mniemaniu jest raczej OK. Coś oprócz allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na ebayu wczoraj. Również wystawiłem walizkę skórzaną ale jakieś słabe zainteresowanie widzę, mimo, że opis oraz wygląd ofert w moim mniemaniu jest raczej OK. Coś oprócz allegro ?

 

ebay   :D

 

Dobra przestań już podkapcać - wystawiłeś w dobrym miejscu ale regulamin zabrania wklejania własnych linków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten link ? Zluzuj moze facet

 

Co to w ogóle znaczy podkapcać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie słabe, bo ludzie sie nie znają, jeszcze walizka ze skóry do tego, gdybym znal angielski to bym kupił, a tak tylko na olx mogę....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten link ? Zluzuj moze facet

 

Co to w ogóle znaczy podkapcać ?

Wyprzedzam po prostu - spokojnie bez napinania się 

Allegro, Ebay, chrono24 to najbardziej popularne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten link ? Zluzuj moze facet

 

Co to w ogóle znaczy podkapcać ?

No, że doope zawracać... czy jakoś tak...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On tam pisze, że " Pan miał zegarek za 200 tys." a cymę to autor za 2k, dlatego założył nowy temat. :).

 

taaa..Cyma ze 200 000 zł... oczy mnie mylą bo mi się wydaje ,że dawno takich bzdur nie czytałem :)

Ja też, choć noszę okulary :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa..Cyma ze 200 000 zł... oczy mnie mylą bo mi się wydaje ,że dawno takich bzdur nie czytałem :)

No niestety oczy Cie jednak mylą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

No niestety oczy Cie jednak mylą :)

Wystaw na forum w dziale "oferty niezegarkowe". Myślę że ta walizka szybko by poszła, bo zegarków to ci u nas dostatek. Niektórzy to nawet po dwa mają :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach wyjasnien bo mam wrazenie ze tutaj ludzie zle odebrali pewne slowa. Ja tu nie zamierzam nikomu wciskac moich rzeczy a tym bardziej jakies walizki ktora w ogole nie jest jak kolwiek zwiazana z tym forum. Nie jestem doswiadczonym sprzedawca, nigdy nie prowadzilem sprzedazy internetowej dlatego stad moje pytanie a watek walizki podalem jako dodatkowy przyklad. Mimo odczuwalnego hejtu i dziwnej napinki dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Mimo odczuwalnego hejtu i dziwnej napinki dziekuje za pomoc

Oj tam oj tam. Chłopcy trochę porozdokazywani, pobrykali odrobinę. Nie można zaprzeczyć, że dałeś im pretekst. Póki co, uśmiechnij się razem z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtas79
      Cześć,
       
      poniżej zdjęcia starej Cymy, wygląda mi na pasówkę, data produkcji pewnie około 1920 roku. Chciałbym się dowiedzieć czy mechanizm to CYMA (trochę nie wygląda), jedyna sygnatura to MK. Wiecie może co to za producent i może coś więcej o tym zegarku.
      Dzięki.
       
      Pozdrawiam



    • Przez pepepatryk
      Cześć wszystkim 🤟🏻
       
       Zegarek sprzedaje w pełnym sklepowym komplecie. Stan oceniam na mocne 8,5/10.  Ewentualne mankamenty próbowałem wyeksponować na fotkach poniżej, nic nadzwyczajnego. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem. Tudora kupiłem u autoryzowanego holenderskiego sprzedawcy w Haarlemie w dniu finału piłkarskich Mistrzostw Świata (2022.12.18) od tego czasu leci 5 letnia międzynarodowa gwarancja. Zegarek jak u większości zegarkomaniaków był w rotacji z innymi zegarkami, używany głownie weekendami i w wolnym czasie. Nigdy nie był naprawiany, otwierany, bransoleta jak była skrócona przy zakupie w sklepie tak została, już nic nie kombinowałem z racji świetnego systemu regulacji. Black Bay Pro idzie pod młotek bo Tudor Pelagos FXD wierci mi dziurę w brzuch. 
       
      Mieszkam w Holandii więc sprzedaż wysyłkowa. Chyba, że ktoś będzie w okolicach to zapraszam na kawę.
       
      Cena jaka mnie interesuje to 3350 euro, koszt wysyłki do ustalenia, nie interesuje mnie wymiana.   
       
      Zapraszam do rozmów.
       
      Pepe
       
       
       
       
       
       
       
       

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
















    • Przez Francua
    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę" 
       
       
      Cena: 9 700 zł.
       













    • Przez christ0ff
      Witam.
       
      Poszukuję paska gumowego do zegarka Ball Engineer Hydrocarbon Submarine. Nowy lub używany.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.