Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Calaphior

Pierwszy zegarek - Karebo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam zegarka do 800 złotych. Nigdy wcześniej się nie interesowałem, ale po paru dniach znalazłem zegarek, który estetycznie mi się podoba. Jednak nie znalazłem nic na temat tej firmy - Karebo.

 

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01MRU38MU/ref=mp_s_a_1_831?ie=UTF8&qid=1509617095&sr=1-831&refinements=p_36%3A2661615011&pi=SL140_CR0,0,140,180_QL70&keywords=watches+for+men#featureBulletsAndDetailBullets_secondary_view_div_1509734841380

 

Jakieś opinie lub rady? Czytając forum, w tej granicy cenowej widziałem Orienty, Seiko, itd. Nie podobały mi się jednak jak ten, dlatego głównie chodzi mi o odradzenie zakupu bądź nie, a nie o inne propozycje.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się i zarobiony jestem, ale wygląda to na jakąś chińsczyznę, na którą, przy najmniej jak dla mnie, szkoda kasy. Poszedłbym jednak utartą i sprawdzoną drogą, czyli SEIKO/ORIENT/CITIZEN ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się i zarobiony jestem, ale wygląda to na jakąś chińsczyznę, na którą, przy najmniej jak dla mnie, szkoda kasy. Poszedłbym jednak utartą i sprawdzoną drogą, czyli SEIKO/ORIENT/CITIZEN ;-)

I też Azja :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dokładniej, to nawet Japonia, jak dobrze poszukać ;-)

 

Chyba nie masz wątpliwości, że powyższy kierunek to jednak lepszy wybór niż KAREBO ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny paskud to Karebo (pomimo 'officially certified' na tarczy ;) ) Tak jak koledzy napisali, Orient (chociażby Mako, Ray, czy Bambino), Seiko (w tym Seiko 5), albo CItizen będą najlepszym wyberm wśród zegarków mechanicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie osobiście to "oficially ..." normalnie rozbawiło ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Najlepszym wyborem pod jakim względem są te zaproponowane modele? Bo z nich jedynie Bambino wyglądem wchodzi w grę, reszta zupełnie nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz Bambino jak się podoba. Będzie Pan zadowolony :).

Może jeszcze Orient Curator. Jak nie musi być nowy to można upolować na tutejszym bazarku. Sam nie wiem czy nie będę się pozbywać z szarą tarczą. Jak jesteś

zainteresowany to odezwij się na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaz nowego Orienta FAC00009N0 (Bambino V2). Dzis powinien pojawić sę w dziale sprzedam. Daj znać jeżeli jesteś zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bambino to będzie zdecydowanie bardzo dobry wybór!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.