Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kriskx

Seiko SKX007K2 - creationwatches

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś przyszedł do mnie SKX007K2 zamówiony na creationwatches. Od razu nasunęło mi się pytanie dotyczące autentyczności. Dlaczego zegarek nigdzie nie posiada wzmianki na temat produkcji made in japan, nawet na pokrywie? Czy zegarki sprzedawane przez ten sklep są oryginalne? Kolejną sprawą jest bransoleta, wydaje się bardzo lekka, mało solidna. Czy jest ona wytrzymała na dłuższą metę? Jak to się ma do innych skx007? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creation.... to sprawdzony sklep, bransoleta to najsłabszy element skxa, aczkolwiek osobiście uważam, że dzięki jej "lekkości" nosi się rewalcyjnie, jakkolwiek zdejmowanie ogniwa to męczarnia

 

PS. K oznacza, że Seiko nie jest wyprodukowane w  Japonii, J oznacza Japonię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

zegarek nigdzie nie posiada wzmianki na temat produkcji made in japan, nawet na pokrywie od wewnętrznej strony? ... Kolejną sprawą jest bransoleta, wydaje się bardzo lekka, mało solidna. Czy jest ona wytrzymała na dłuższą metę?

Już otwierałeś nowy zegarek szukając oznaczeń ? :wacko:

Pewnie kolejny Twój post będzie o tym, że na basenie w zegarku pojawia się woda, a w saunie para :unsure:

Bransoleta jubilee, a pewnie taką masz, to jeden z mocniejszych punktów tego zegara. Ponosisz to docenisz jej lekkość i wygodę. :)

I skoro już kupiłeś nowy nabytek to się ciesz z jego posiadania a nie szukaj dziury w całym :rolleyes:

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali koledzy - rozumiem, że nie zrobiłeś wcześniej researchu, ale nie zdziwiło Cię dlaczego J było droższe od K?

 

K - Malezja

 

Możesz na forach/ YT poszukać porównań - jedni piszą, że są różnice - drudzy nie - dla mnie to wsio ryba, a nawet K jest dla mnie lepsze, bo na tarczy nie ma zbednego info o ilości kamieni, a brak MADE IN JAPAN nie powoduje asymetrycznego napisu w dolnej części tarczy ( a tak jest w J).

Kajdan,też się zgodzę z kolegami - z tym, że SKX równie fajnie wypada na paskach nato i wg mnie rewelacyjnie na jakimś grubym brązowym pachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić zegarek a później się zdziwić...nie robiąc wcześniej jakiegoś rozeznania w sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.