Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

edwardt

Zegarek z trzema informacjami

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Prośba o pomoc, otóż szukam zegarka cyfrowego lub analogowo - cyfrowego żeby jednocześnie na tarczy pokazywał co najmniej trzy elementy tj.:

- pełna data,

- aktualny czas,

- stoper,

- lub timer.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oznacza pełna data ( dzień, miesiąc , rok ?) 

 

budzet ?? zegarek mechaniczny ( mający stoper oraz pełny kalendarz ) nie będzie tani 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. dzięki, tak pełna data to rok miesiąc i dzień, a kasa do 500 zł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełną datą (wliczając rok i dzień tygodnia) to kojarzę G-Shock G7700 (w tym numer tygodnia), i Casio DB-360 (databank, z polskimi nazwami dni tygodnia). Lub coś z serii Casio Protrek. Żeby jednocześnie pokazywał datę, czas i stoper, to może być trudno... Może uda mi się coś znaleźć, jak wrócę z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełną datą (wliczając rok i dzień tygodnia) to kojarzę G-Shock G7700 (w tym numer tygodnia), i Casio DB-360 (databank, z polskimi nazwami dni tygodnia). Lub coś z serii Casio Protrek. Żeby jednocześnie pokazywał datę, czas i stoper, to może być trudno... Może uda mi się coś znaleźć, jak wrócę z pracy.

Protrek to nie na ten budżet. G-Shock już prędzej, ale z tańszych Casio elektronicznych też powinny być takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może protrek jako taki nie zmieści się w budżecie, ale istnieje seria "dla ubogich" - SGW.

Przeglądałem katalogi, ale nic z wyświetlaniem tych wszystkich informacji naraz nie znalazłem.

W takim wypadku najlepszym wyjściem będzie chyba pójście do jakiegoś stacjonarnego sklepu, i przyjrzenie się elektronicznym Casio, wliczając serie G-shock, i SGW (seria bliźniacza do protreka, pozbawiona zazwyczaj baterii słonecznej, waveceptora, itp. - za to sporo tańsza). Miałem kiedyś SGW-400 właśnie. Cyfrowo - analogowy, czasem nawet denerwowało mnie w nim "przeładowanie" wyświetlaniem wszystkich informacji naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wytłumaczenie, dlaczego podczas używania stopera lub timera potrzebna jest pełna data? Nie wystarczy godzina? Zegarki, które na głównym ekranie pokazują pełną datę i czas, zaś na stoperze aktualną godzinę, znajdziesz nawet w bardzo małym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłam. Na Baby-G BA-111 czyli odpowiednik G-Shock GA-110 jak włączysz timer to w górnym okienku gdzie jest data pokazuje się funkcja TMR a w dolnym okienku, gdzie wyświetla godzinę pokazuje się pomiar czasu, tak samo jest przy stoperze. Więc faktycznie w tych modelach nie będą się pokazywać równolegle te informacje.

 

Ten model posiadam i na nim sprawdzałam: https://brylant.net/zegarki-casio/zegarek-BA-111-1AER

Męski odpowiedni to np. https://brylant.net/zegarki-casio/zegarek-GA-110LN-8AER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może protrek jako taki nie zmieści się w budżecie, ale istnieje seria "dla ubogich" - SGW.

Przeglądałem katalogi, ale nic z wyświetlaniem tych wszystkich informacji naraz nie znalazłem.

W takim wypadku najlepszym wyjściem będzie chyba pójście do jakiegoś stacjonarnego sklepu, i przyjrzenie się elektronicznym Casio, wliczając serie G-shock, i SGW (seria bliźniacza do protreka, pozbawiona zazwyczaj baterii słonecznej, waveceptora, itp. - za to sporo tańsza). Miałem kiedyś SGW-400 właśnie. Cyfrowo - analogowy, czasem nawet denerwowało mnie w nim "przeładowanie" wyświetlaniem wszystkich informacji naraz.

Witam.. dzięki za wszystkie podpowiedzi... zgodnie z radą pójdę do sklepu (jak pojadę do miejscowości z takim sklepem) ... i może coś znajdę takiego jak chcę lub podobnego.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.